Strona główna » Kabina masażowo-parowa Enjoy – przyjemność dla ciała i ducha

Kabina masażowo-parowa Enjoy – przyjemność dla ciała i ducha

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Kabina Enjoy marki KOŁO to produkt wielofunkcyjny, w którym możemy skorzystać z szybkiego prysznica, rozluźniającego masażu lub odpocząć w łaźni parowej.

ENJOY to prysznic, panel masażowy i łaźnia parowa zamknięte w eleganckiej i nowoczesnej kabinie. Produkt dostępny jest w wersji półokrągłej oraz kwadratowej, co ułatwi dopasowanie go do niemal każdej, nawet niedużej łazienki. Montaż kabiny jest prosty i szybki za sprawą modułowej budowy.

Kabina ENJOY to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują orzeźwienia i szybkiego odzyskania energii utraconej w ciągu dnia. Tradycyjny prysznic został wzbogacony o schowaną w suficie chromowaną główkę prysznica centralnego. Daje ona efekt padającego deszczu, który delikatnie masuje i rozluźnia napięte mięśnie.

Można także skorzystać z kąpieli parowej, która będzie idealnym sposobem na utrzymanie w dobrej formie całego organizmu. Gorąca para wspomaga relaks psychiczny, rozluźnia zmęczone mięśnie i rozszerza naczynia krwionośne. Wentyluje również płuca oraz wzmaga naszą odporność, co przyda się szczególnie w okresie zimowym. Dodatkowo korzystanie z łaźni parowej głęboko oczyszcza pory skóry i wspomaga usuwanie toksyn z ciała. Komfort kąpieli podnosi przyjemny zapach aromatycznego olejku, który umieszcza się w specjalnym pojemniku wewnątrz kabiny. Taki rodzaj aromaterapii, za sprawą właściwości esencji ziołowych, wpływa na zdrowy wygląd skóry, a specjalnie dobrane olejki, np. miętowy lub eukaliptusowy pomogą zadbać o dobre samopoczucie.

W kabinie ENJOY skorzystamy również z odprężającego masażu pleców. Jest to możliwe dzięki umieszczonym na odpowiedniej wysokości regulowanym dyszom. Drugi zestaw dysz znajduje się tuż nad dużym i wygodnym siedziskiem z miękką poduszką Technogel®. Siedząc możemy dodatkowo skorzystać z umieszczonej powyżej specjalnej kaskady z wypływającą wodą.

Dostępne są dwa modele kabiny ENJOY – półokrągła (90,5×90,5×225 cm) oraz prostokątna lewa i prawa (115×80,5×225 cm). Hartowane, przejrzyste szkło, przezroczyste uszczelki oraz ograniczona liczba profili podkreślają nowoczesny design kabiny. Bezpieczeństwo gwarantuje elektronicznie sterowany alarm i bateria termostatyczna, która chroni przed poparzeniem się gorącą wodą. W razie potrzeby, przez zamontowany otwór wentylacyjny w dachu kabiny, można obniżyć temperaturę pary wewnątrz kabiny. Ponadto gładka powierzchnia, chromowane, łatwe do czyszczenia dysze oraz system szybkiego wypinania drzwi ułatwią utrzymanie kabiny ENJOY w czystości. Usunięcie kamienia w wytwornicy pary, możemy dokonać samodzielnie przez zastosowanie specjalnego preparatu.

  Bateria jednouchwytowa - najlepsza do kuchni

Montaż kabiny masażowo-parowej wymaga podłączenia do instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej. Należy wcześniej doprowadzić wszystkie instalacje w określone miejsca.
Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
www.kolo.com.pl

zdjęcia Koło

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.