Strona główna » Wygodne szafki otwierane inaczej

Wygodne szafki otwierane inaczej

przez pytanieomieszkanie

[paragraph]Szafki kuchenne otwierane do góry, rozsuwane fronty czy podświetlane witryny to elementy, które pozwalają na szybki dostęp do artykułów, których potrzebujemy. W kuchni Torino marki Mebel Rust szafki otwierają się jak luk bagażowy w samolocie…[/paragraph]

Nowoczesne tendencje w projektowaniu kuchni zakładają, że kuchnia oprócz funkcjonalności powinna być też ozdobą domu.

W kuchni Torino zastosowany został system zabudowy niszy międzyszafkowej z zintegrowanymi w meblach prowadnicami. Można w niej schować wszystkie rzecz, które normalnie stałyby na blacie. W kuchni Torino górne szafki kuchenne otwierają się niczym luk bagażowy na pokładzie samolotu.
– Istnieje wiele mechanizmów mających zastosowanie do frontów szafek wiszących, front uchylny (otwierający się do góry) to jedna wielu propozycji. Z punktu widzenia ergonomii bardzo dobrym rozwiązaniem jest front „przesuwany do góry”, który w kuchni Torino jest w szafkach umieszczonych nad piekarnikami. Pociągając za stalowy uchwyt, powodujemy że drzwi wysuwają się do przodu, a następnie podnoszą się równolegle do korpusu szafki ponad górny wieniec mebla, łagodnie hamując na samym końcu unoszenia. Po pociągnięciu w dół drzwi łagodnie opadają i powoli dociskają się do mebla.

www.rust.com.pl

  Półki do szafek narożnych

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.