Strona główna » Półki do szafek narożnych

Półki do szafek narożnych

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Firma PEKA oferuje wręcz czarodziejskie udogodnienia dla posiadaczy kuchennych szafek narożnych. Nazwa jednego z systemów – Magic Corner…

System wysuwanych półek MAGIC CORNER COMFORT pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń  trudno dostępnej szafki narożnej. Doskonale sprawdza się w szafkach z frontem na zawiasach. Po otwarciu szafki wystarczy pociągnąć za uchwyt ramy i płynnym ruchem wyciągnąć przednie kosze odchylając je w bok, jednocześnie tylne kosze przesuwają się na miejsce przednich. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość wysunięcia tylnych koszy na zewnątrz szafki na niezależnych prowadnicach z systemem cichego domyku. Ramę i kosze dopasować można do szerokości szafki, tak by maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń. Wysuwane kosze dostępne są w wersji z pełnym dnem- wykonane z płyty wiórowej pokrytej antypoślizgową powłoką RutschStopp. Półka wykończona jest relingiem, ale dostępna jest również w postaci chromowanych koszy. 
Materiał: laminat, chrom
Cena: od 2048 zł

Jest też mechanizm półek LE MANS (prod. PEKA), oparty na systemie prowadnic, wiodących płynnie na zewnątrz szafki dwie profilowane półki, podparte w dwóch miejscach, co sprawia, że są one w stanie wytrzymać obciążenie do 20 kg każda. Dzięki systemowi znajdującemu się pod półką, każda z nich „wyjeżdża” za zewnątrz odsłaniając wnętrze szafki narożnej. Możemy zmieścić w nich nie tylko drobne miski, sitka, czy pokrywki, ale i ciężkie garnki, słoje lub masywniejszy sprzęt AGD. Półki dostępne są w dwóch kolorach laminatu: białym i jasnoszarym.

zdjęcia PEKA
www.peka.pl

  Blaty w litego laminatu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.