Strona główna » Pościel z atłasu, jedwabiu, satyny

Pościel z atłasu, jedwabiu, satyny

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pościel to jedna z najbardziej prozaicznych rzeczy w każdym domu. a jednak chcemy się otulać czymś ciepłym, miłym w dotyku, delikatnym, a jednocześniedekoracyjnym. Ogromny wybór pościeli oferuje calvado.pl – atłasowe, jedwabne, satynowe, bawełniane, adamaszkowe.

Ekskluzywna i elegancka jest np. pościel Palace Choco z adamaszku (cena 239 zł) .Ta kosztowna tkanina została wynaleziona w Chinach. Od wieków zachwyca sposobem prowadzenia splotów tkackich, które pozwalają wywołać kontrast światła i cienia. Za sprawą tej pościeli w twojej sypialni zrobi się nastrojowo i bardzo romantycznie. Do wyboru masz różne odcienie w modnym roślinnym wzorze.
Nieco humoru wprowadza komplet Te Quiero (zdjęcie obok – cena 119 zł) czy Happy Time (cena 149 zł) – satynowy komplet pościeli z nowoczesnym wzorem, w żywych kolorach.
Z satyny jest np. komplet pościeli Valeron, Topkapi Brown (cena 920 zł). Wysoka jakość poszewek wykonanych ze 100% satyny bawełnianej zapewni błogi sen w niezwykle miękkiej i gładkiej pościeli. Cudownie śpi się w atłasach – np. w 6-cześciowej pościeli Łosoś. Jest ona wykonana z naturalnych włókien, które nie powodują ani alergii, ani podrażnień skóry. Tkanina przepuszcza powietrze i nie elektryzuje się.

Doskonale odpoczniesz także w jedwabiu, wybierając np. zestaw Delux Ecru (cena 879 zł). Jedwabna pościel jest niezwykle delikatna i subtelna dając poczucie komfortu – przecież o tkaninie tej mówi się: „oddycha w rytmie ludzkiego ciała”.      

www.calvado.pl 

zdjęcia Calvado 

  Tkaniny dekoracyjne - miękkie, kolorowe, modne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.