Strona główna » Zmywarka, która zużywa najmniej wody – tylko 6 litrów

Zmywarka, która zużywa najmniej wody – tylko 6 litrów

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zmywarka Whirlpool ma inteligentną technologię 6-ty Zmysł, zużywa zaledwie 6 litrów wody do umycia aż 13 kompletów naczyń – to w tym momencie rekord na skalę światową! 

Dzięki nowej zmywarce Whirlpool ADG 6240/1 FD można umyć aż 13 zestawów naczyń zużywając przy tym jedynie 6 litrów wody! Stało się to możliwe, dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym filtrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania. Zmywarka używa jej podczas kolejnego cyklu. Nie ma ryzyka mnożenia się bakterii, ponieważ woda jest przechowywana przez maksymalnie 72 godziny. Zmywarka posiada również specjalną funkcję płukania antybakteryjnego, którą można uruchomić pod koniec cyklu.

Inteligenta technologia 6-ty Zmysł to specjalne czujniki rozpoznające stopień zabrudzenia naczyń i automatycznie dopasowujące cykl zmywania. Zapewnia to doskonałe rezultaty i gwarantuje oszczędność czasu, wody i energii nawet do 50%.
Zmywarka oferuje 10 programów mycia, w tym wyjątkowy program parowy Steam, który usuwa najbardziej oporne zabrudzenia. Para wodna zmiękcza zanieczyszczenia, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Kolejną nowatorską funkcją jest Multizonezmywanie strefowe. Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz umyć mniejszą ilość naczyń. Można uruchomić zmywanie tylko w koszu dolnym lub górnym. Wybór opcji Multizone oznacza więcej oszczędności – do 20% mniejsze zużycie wody, czasu i energii.
Zmywarki wyposażone są również w filtr samoczyszczący, który co 10 sekund automatycznie odświeża wodę i usuwa resztki żywności. Dzięki temu wstępne płukanie filtra nie jest konieczne, a jego czyszczenie wymagane jest tylko dwa razy w roku.

Zmywarka ADG 6240 1/FD posiada:
10 programów w tym:

o    Technologia 6-ty Zmysł
o    Program parowy STEAM
o    Antybakteria
o    Nocny
o    Mycie wstępne
o    Delikatny
o    Szybki
o    Eco 50C
o    Codzienny
o    Intensywny 65C
Pojemność: 13 kompletów
Klasa efektywności energetycznej A+/A/A
Zużycie wody: 6 litrów
Funkcja tabletki
Zmywanie strefowe Multizone
Cena    1633 zł

www.whirlpool.eu.com

  Upierz pierze w pralce

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.