Strona główna » Pralka do zabudowy na 7 kg prania

Pralka do zabudowy na 7 kg prania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Na polskim rynku pojawił się nowy model pralki do zabudowy Indesit BI WMIL 71452 EU. To pierwsze urządzenie z tej kategorii produktowej z funkcją Push&Go. Dzięki niej codzienne pranie wykonamy już w 45 minut.

Całkowita ładowność modelu to 7 kg, a jego klasa energetyczna to A++.

Uprane w niecałą godzinę

Dzięki funkcji Push&Go nie trzeba ustawiać parametrów prania przed rozpoczęciem cyklu. Wystarczy nacisnąć niebieski przycisk Push&Go przez dwie sekundy, co spowoduje włączenie urządzenia, wybranie odpowiedniego programu i rozpoczęcie prania. Cykl prania trwa 45 minut.

Pralka do zabudowy Indesit BI WMIL 71452 EU – zamontowana w kuchni

Przeznaczony do prania odzieży bawełnianej i syntetycznej cykl Push&Go jest w stanie usunąć najczęściej występujące plamy bez potrzeby prania wstępnego. Natomiast doskonałe rezultaty prania wełny oraz materiałów przeznaczonych do czyszczenia ręcznego zostały docenione przyznaniem programowi „wełna” niebieskiego certyfikatu „Woolmark”.
Pralka została także wyposażona w pięć cykli ECO, które zapewniają równie wysokie rezultaty prania, co cykle o wyższych temperaturach, piorąc w zaledwie 30° C. Ciesz się świeżym i czystym praniem, oszczędzając pieniądze i dbając o środowisko.

Prędkość wirowania pralki może być regulowana, a jej maksymalna wartość to 1400 obr./min.
Model jest wyposażony w przejrzysty ekran LED i intuicyjny panel sterowania z niebieskim przyciskiem Push&Go.

Zalety pralki do zabudowy:

  • Pralka staje się niewidoczna, jest schowana wśród szafek, nie zaburza koncepcji wzorniczej pomieszczenia. Dlatego pralki do zabudowy jest niższa od typowej – ma 82 cm wysokości, dzięki czemu zmieści się pod standardowo zamontowanym blatem kuchennym.
  • Wygoda – pralka może być umiejscowiona w każdym pomieszczeniu
  • Jest cichsza – hałas podczas pracy pralki jest dodatkowo tłumiony poprzez zabudowę (przy właściwie zamontowanym sprzęcie)
  • Pralkę wolno stojącą również można zabudować, o ile użytkownik wsunie ją wraz z blatem pod blat kuchenny. Uwaga – nie zaleca się demontowania latu pralki wolno stojącej , bo skraca to żywotność urządzenia, pralka będzie pracowała głośniej, a dodatkowo może się zdarzyć że jakiś płyn wylany na blat kuchenny zaleje elektronikę w pralce. Wysokość pralki wolno stojącej jest stała – 85 cm.

Montaż frontu meblowego w pralce do zabudowy

Głębokość pralki do zabudowy wynosi 54,5 cm, szerokość 59,5 cm oraz wysokość 82 cm. Jak montuje się drzwiczki do pralki?

  • Pralka posiada specjalne zawiasy widoczne na powyższym rysunku oraz drzwiczki, do których przykręca się front meblowy
  • Istnieje możliwość montażu zarówno na prawą i lewą stronę
  • Po zabudowie pralka wygląda jak standardowa szafka
  Przechowywanie przedmiotów w niewielkim mieszkaniu

Może Cię zainteresować: