Pralka do zabudowy na 7 kg prania

Na polskim rynku pojawił się nowy model pralki do zabudowy Indesit BI WMIL 71452 EU. To pierwsze urządzenie z tej kategorii produktowej z funkcją Push&Go. Dzięki niej codzienne pranie wykonamy już w 45 minut.

Całkowita ładowność modelu to 7 kg, a jego klasa energetyczna to A++.

Uprane w niecałą godzinę

Dzięki funkcji Push&Go nie trzeba ustawiać parametrów prania przed rozpoczęciem cyklu. Wystarczy nacisnąć niebieski przycisk Push&Go przez dwie sekundy, co spowoduje włączenie urządzenia, wybranie odpowiedniego programu i rozpoczęcie prania. Cykl prania trwa 45 minut.

Przeznaczony do prania odzieży bawełnianej i syntetycznej cykl Push&Go jest w stanie usunąć najczęściej występujące plamy bez potrzeby prania wstępnego. Natomiast doskonałe rezultaty prania wełny oraz materiałów przeznaczonych do czyszczenia ręcznego zostały docenione przyznaniem programowi „wełna” niebieskiego certyfikatu „Woolmark”.
Pralka została także wyposażona w pięć cykli ECO, które zapewniają równie wysokie rezultaty prania, co cykle o wyższych temperaturach, piorąc w zaledwie 30° C. Ciesz się świeżym i czystym praniem, oszczędzając pieniądze i dbając o środowisko.

Prędkość wirowania pralki może być regulowana, a jej maksymalna wartość to aż 1400 obr./min.
Model jest wyposażony w przejrzysty ekran LED i intuicyjny panel sterowania, wraz z niebieskim przyciskiem Push&Go.