W naszej kawalerce jest wydzielony przedpokój, ale nie chcemy, by wyglądał typowo. Mamy dużo książek, na które brakuje miejsca w pokoju. Czy możemy je postawić w przedpokoju?
Rzeczywiście w kawalerce dobrze urządzić przedpokój tak, żeby był jak najmniej „przedpokojowy”. Dzięki temu mieszkanie wyda się optycznie większe, ponieważ zniknie wyraźna granica między pokojem i przedpokojem. Po pierwsze proponuję białe meble do takiego przedpokoju – powiększą wizualnie pomieszczenie. Mogą być na tle dość ciemnej ściany – np. szarej.
Po drugie książki – najlepiej, by stanęły na półkach regału wykonanego we wnęce z płyt gipsowo-kartonowych. Warto zadbać o porządek wśród woluminów, bo estetycznie ustawione uatrakcyjnią przedpokój. Dzięki bibliotece przedpokój zmieni swój charakter, natomiast w pokoju będzie więcej miejsca na inne meble.
Meble na zdjęciu można kupić na www.dekoria.pl