Strona główna » Pralko-suszarka o głębokości 46 cm, ale pojemność 8 kg!

Pralko-suszarka o głębokości 46 cm, ale pojemność 8 kg!

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Samsung stworzył pralko – suszarki slim, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom, doskonale wpasują się w małej łazience. To pralko-suszarki SLIM o pojemności 8 kg prania.

Urządzenia, w których można jednocześnie prać i suszyć ubrania nie muszą zajmować wiele miejsca w łazience. Pralko-suszarki slim mają głębokość 46 cm. Co istotne, typowe urządzenia mają najczęściej około 60-63 cm głębokości. Dlatego ten model Samsunga jest polecany do małych łazienek. Dużym atutem urządzeń jest ich ładowność – podczas jednego cyklu potrafią wyprać aż do 8 kg i wysuszyć do 5 kg wsadu.

Pralko-suszarki-SLIM Samsung maja głębokość tylko 46 cm

Urządzenie ma program z funkcją pary, dzięki której usuwanych jest aż do 99,9 proc. bakterii i alergenów. Funkcja ta najlepiej sprawdzi się przy praniu pościeli lub bielizny.

Dla tych, którzy szybko potrzebują wybrać i wysuszyć koszule dobrym rozwiązaniem będzie Program Pranie i Suszenie 59’, który po zaledwie 59 Wybrać suszarkę czy pralko-suszarkę? minutach pozwala wyjąć z bębna czyste, świeże i suche ubrania.

Pralko-suszarki slim wyposażone są w technologie, takie jak AddWash™ czy Ecobubble™. Dodatkowe drzwi AddWashTM pozwalają dorzucić jeansowe spodnie, koszulkę, skarpetki czy ubranka dla dzieci już po rozpoczętym cyklu prania, na każdym jego etapie, bez ryzyka wylania się wody[3]. Technologia EcoBubbleTM zapewnia zaś skuteczne pranie nawet w niskiej temperaturze, co gwarantuje znaczną oszczędność energii elektrycznej. Aktywna piana, która powstaje w wyniku połączenia powietrza, wody i detergentów wnika w głąb tkanin dokładnie usuwając zabrudzenia bez naruszania struktury nawet bardzo delikatnych ubrań. Oszczędność energii zapewnia także silnik inwerterowy. Jego efektywność energetyczna, minimalny poziom generowanego hałasu i długotrwały okres eksploatacji potwierdza 10-letnia gwarancja.

Pralko-suszarka Samsung WD80K52E0AW kosztuje około 2500 zł

  Pralko-suszarka o głębokości tylko 45 cm

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.