Strona główna » Pralka dla alergików

Pralka dla alergików

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowa linia pralek LG Allergy Care uzyskała rekomendację Brytyjskiej Fundacji Przeciwdziałania Alergiom (BAF), spełniając jej rygorystyczne standardy.

Urządzenia te posiadają specjalny program Baby Care, który pomaga podczas prania skutecznie pozbyć się uczulających alergenów i roztoczy – przyczyn licznych dolegliwości alergików.

Funkcja Baby Care wykorzystuje domyślny, antyalergiczny tryb płukania w ciepłej wodzie w 40°C i skutecznie usuwa alergeny jak również pozostałości detergentu oraz sztuczne, niezdrowe dla skóry barwniki. Dzięki tej funkcji zniszczone zostaną również uczulające roztocza.
Program Baby Care rekomendowany jest dla osób o szczególnie wrażliwej skórze, cierpiącym na alergie skórne i wziewne. Program przeznaczony jest także do częstego i delikatnego prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych, jak również:

  • rzeczy często pranych
  • delikatnych i często niszczących się ubrań

Energooszczędność w klasie A+

Pralki z linii Allergy Care charakteryzują się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+, zużywając o 10% mniej energii niż produkty w klasie A.

Pralki DD Alergy Care zostały wyposażone w system bezpośredniego napędu Direct Drive, który gwarantuje bardzo cichą i bezawaryjną pracę. Dzięki bezpośredniemu napędowi, pranie odbywa się tak cicho, że jest prawie niesłyszalne dla domowników, czy rodzin z małymi dziećmi.

Linia pralek DD Allergy Care to dwie serie urządzeń:

  • Wąska, ale pojemna – do małej łazienki
    Pralki, w tej serii mają optymalną pojemność 5kg przy głębokości zaledwie 44 cm. Tak płytka pralka zmieści się nawet w najmniejszej łazience.
  • Mega pojemność w standardowym wymiarze

Dla tych, którzy robią duże pranie, rekomendowana jest pralka o pojemności 7kg. Pojemny bęben umożliwia:

  • pranie w domowych warunkach kapy, zasłony czy kurtki,
  • zmniejszenie częstotliwości prania,
  • zmniejsza stopień pogniecenia bielizny

Pralki LG Allergy Care łączą w sobie troskę o zdrowie, wygodę oraz nowoczesną technologię ze starannym wykonaniem. Potwierdzeniem tego jest 10-letnia gwarancja na silnik Direct Drive.

  W tej pralce będzie mniej kamienia...

Sugerowana cena:
od 2600 zł

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.