Strona główna » W tej pralce będzie mniej kamienia…

W tej pralce będzie mniej kamienia…

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

BEKO wyposaża swoje pralki w grzałki Hi-Tech, chroniące je przed uszkodzeniem. Ich trwałość jest nawet 100 razy wyższa w porównaniu z grzałkami standardowymi. 
 
Pralka pobiera zimną wodę, którą grzałka doprowadza do temperatury, jaka jest potrzebna w danym programie prania. Grzałka jest więc niezbędnym i bardzo ważnym elementem pralki. Z upływem czasu na grzałce gromadzi się osad z wytrącających się związków nieorganicznych obecnych w wodzie.

Dlatego firma BEKO wyposażyła swoje pralki w nowoczesne grzałkiHi-Tech pokryte warstwą niklu. Warstwa ta zabezpiecza grzałkę przed korozją. Jednocześnie powierzchnia grzałki Hi-Tech ma o ok. 50% mniej nierówności, a jej trwałość jest nawet do 100 razy wyższa w porównaniu do grzałek standardowych. Tak więc ryzyko uszkodzenia grzałki Hi-Tech w pralce BEKO zostało niemal całkowicie wyeliminowane. Pralka na zdjęciu to model WMD 78120 w grzałka Hi-Tech

Specjalna niklowana powłoka znacznie ogranicza osadzanie się kamienia na grzałkach Hi-Tech. Powłoka kamienia na tych grzałkach jest o ok. 40% mniejsza w porównaniu z grzałkami standardowymi.

Jakie korzyści ma użytkownik?
Tradycyjne grzałki pralek, kiedy zgromadzi się na nich sporo osadu, potrzebują coraz więcej czasu na podgrzanie wody i zużywają coraz więcej energii. Grzałki Hi-Tech ograniczają występowanie tego problemu. Podgrzewanie wody wymaga nawet 75% energii potrzebnej na cały proces prania.  Dzięki specjalnej powierzchni ograniczającej osiadanie kamienia, pobór mocy grzałek Hi-tech  nie wzrasta znacząco wraz z upływem czasu.

Wybrane modele pralek BEKO są objęte bezpłatną pięcioletnią gwarancją.

zdjęcie Beko

  Pralka z linii Green Range - superoszczędna

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.