Do wyrazistej podłogi – jednolite meble

Orzech Venosta to wzór, który z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym otaczać się tym, co naturalne. Wyraźne usłojenie, przeplatające się barwy brązu i beżu oraz mozaikowa struktura sprawiają wrażenie, że panele wykonane zostały z prawdziwych drewnianych desek.

Taka podłoga najlepiej wygląda w przestronnych pomieszczeniach, w których może zaprezentować się w pełnej okazałości. Jednak na tak wyrazistej podłodze, jak ta na zdjęciu powinny stać jednokolorowe, spokojne meble. W takim pokoju dominująca jest podłoga – nie twórzmy więc jej konkurencji.

Kompozycja wosków Isowaxx oraz bezklejowy system montażu Easy Connect podnoszą trwałość oraz ułatwiają samodzielny montaż paneli laminowanych. Otrzymana dzięki temu  równa, szczelna i wytrzymała powierzchnia podłogi Orzech Venosta na długo będzie cieszyć nasze oko.

Można również zamówić montaż w firmie, która sprzedaje te panele – RuckZuck. Ponadto sieć zapewnia transport wybranych produktów. www.ruckzuck.pl.

Classen Orzech Venosta z kolekcji Life
Cena: 29,99 zł brutto/m2
Producent: Classen-Pol
Grubość: 7 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC3
Klasa użyteczności: 31
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 2 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej

zdjęcie Classen


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.