Toaleta i umywalka w jednym

Firma Roca wprowadza na rynek niezwykłe rozwiązanie łączące umywalkę i toaletę, w jedno urządzenie. To Washbasin+Watercloset (W+W). Zużytą w umywalce wodę wykorzystuje się do napełnienia zbiornika wc.

Połączenie dwóch urządzeń w jedno, to rozwiązanie, w którym doskonały design współgra z ekologią. Jedną z najważniejszych cech Washbasin+Watercloset jest zastosowanie nowej, sprzyjającej technologii Water-reuse (ponownego zużycia wody). Pozwala ona na zredukowanie jej poboru nawet do 25 proc. w porównaniu ze standardową toaletą dual flush (3/6 litry). Zużytą w umywalce wodę wykorzystuje się do napełnienia zbiornika wc w toalecie. System podwójnego oczyszczania, w który wyposażono urządzenie, eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz bakterie znajdujące się w wodzie, zapewniając mu w ten sposób doskonałą jakość.
Washbasin+Watercloset po raz pierwszy został zaprezentowany na organizowanych co dwa lata przez Design Council oraz Niemiecki Związek Izb Przemysłowych i Handlowych, targach ISH 2009 we Frankfurcie. Dzięki istotnym korzyściom oraz pomysłowości zyskał uznanie, czego dowodem jest nagroda Design Plus.
Dostępny w Polsce od kwietnia 2010. Cena 17 800 zł

zdjęcia Roca

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.