Strona główna » Sposób na czystą toaletę – ozdobne kostki wc

Sposób na czystą toaletę – ozdobne kostki wc

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Kostka do toalety Decor Floral

Oczekuję, że moja toaleta będzie higienicznie czysta, bez nieestetycznych zacieków i uporczywego kamienia. Chcę, aby dobywał się z niej piękny zapach, a design wybranego środka czystości dobrze komponował się z kolorystyką dominującą w łazience.

Ozdobne kostki do WC

Piękna łazienka to nieskazitelnie biała toaleta bez nieestetycznych zacieków oraz kamienia będącego skupiskiem bakterii. W takim miejscu zapach zawsze jest świeży, przywodząc na myśl higieniczną czystość. Nawet środki toaletowe, które znajdą się w idealnej łazience, mogą komponować się z jej stylem i kolorystyką.

Brait oferuje nowość – kostki toaletowe, które cechują się nie tylko wysokimi właściwościami czyszczącymi, ale dodatkowo ładnie wyglądają, ozdabiając toaletę.

Kolory do wyboru

Brait Decor to linia dekoracyjnych kostek toaletowych o fantazyjnym wzornictwie.

Brait Decor Floral w kolorze czarnym sprawdzi się w nowoczesnej lub minimalistycznej łazience. W tej kostce kryje się intensywny zapach kwiatowy z dominującą nutą cytrusową. Kolejną propozycją jest Brait Decor Fruits, kostka w kolorze ciepłego różu idealnie komponującym się z zapachem słodkich owoców. Ostatnią propozycją z nowej linii jest Brait Decor Fresh pasujący praktycznie do każdej łazienki. Kostka jest w kolorze niebieskim, natomiast sam zapach nawiązuje do odświeżających, morskich nut.

Kostki Brait Dekor to nie tylko miły zapach uwalniany każdorazowo po spłukaniu wody w toalecie. Dzięki otwartemu od tyłu koszykowi kostki mają dobre właściwości czyszczące. Zmiękczają wodę, zapobiegają odkładaniu się kamienia będącego źródłem bakterii oraz skutecznie neutralizują przykre zapachy.

Kostki Brait Dekor kosztują ok. 3,70 zł. Każda pozwala na 60 spłukań.

  Choinka bożonarodzeniowa z deseczek - jak zrobić samemu

Może Cię zainteresować: