Strona główna » Sedesy łatwe do umycia

Sedesy łatwe do umycia

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wiszące miski ustępowe Rimfree® niemieckiej firmy KERAMAG mają bardzo innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu sedesy sa łatwe do umycia. Nowego typu miski z serii ceramiki łazienkowej Renova nr1 i 4U są dostępne w ofercie Sanitec Koło.

Unikalność tego rozwiązania polega na rezygnacji z ceramicznego obrzeża, które otacza wnętrze miski ustępowej. Wiadomo jak trudne jest doczyszczenie powierzchni sedesu pod kołnierzem. Ze względu na konstrukcję miski, praktycznie nigdy nie wiemy, czy ten fragment jest skutecznie umyty. Nawet jeżeli niewidoczna część obrzeża jest dobrze szkliwiona, dotarcie do niej szczotką i specjalnie wyprofilowaną końcówką pojemnika ze środkiem chemicznym nie gwarantuje pełnej skuteczności.

W kanale doprowadzającym wodę do misek wiszących Rimfree® znajduje się specjalny, opatentowany rozdzielacz wody. Dzięki niemu woda spłukuje całe wnętrze miski bardzo dokładnie. Delikatne wgłębienie wokół środkowej części powoduje, że strumień wody obmywa całą powierzchnię miski, a jednocześnie woda nie wydostaje się na zewnątrz.

www.kolo.com.pl

  Czarno biała łazienka w mieszkaniu - jak aranżować?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.