Strona główna » Mała łazienka dobrze urządzona

Mała łazienka dobrze urządzona

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

W małych łazienkach sprawdzają się sprzęty o niewielkich gabarytach, nie zajmujące wiele miejsca, Specjalne serie są przeznaczone do małych i gościnnych łazienek.

W ofercie Sanitec KOŁO znajduje się elegancka seria KERAMAG VISIT (na zdjęciu obok), która idealnie nadaje się do małej łazienki. Stylowa, smukła umywalka i wisząca miska ustępowa ze zbiornikiem umieszczonym podtynkowo, zajmą minimum miejsca przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Do zestawu możemy dobrać również odpowiednio mały pisuar.
Nawet bardzo małą łazienkę urządzimy sprzętami z linii NOWA TOP PICO – zdjęcie poniżej. Jest tu narożna miska ustępowa czy umywalka o zmniejszonej głębokości.
Warto również rozważyć estetyczną serię KERAMAG JOLY z wiszącą miską ustępową o długości tylko 48 cm.

Jeśli jest miejsce w łazience, dobrze jest poszerzyć wspomniany wyżej zestaw ceramiki o kabinę prysznicową, a także podstawowe meble. Np. seria EGO by Antonio Citterio firmy KOŁO. W serii tej jest m.in. umywalka o szerokości 40 cm, która idealnie nadaje się do małych łazienek. Proste i efektowne lustra EGO optycznie powiększą pomieszczenie. Tak urządzona łazienka wymaga jedynie dobrania kabiny prysznicowej: np. półokrągły model Koło AKORD SWING.

Zobacz ile miejsca trzeba na sprzęty w łazience

zdjęcia Sanitec Koło

  Kabina masażowo-parowa Enjoy – przyjemność dla ciała i ducha

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.