Strona główna » Ponadczasowa biel i czerń w łazience

Do łazienki urządzonej w czarno-białej kolorystyce producenci proponują biało-czarne modele przycisków spłukujących TECEloop i TECEsquare firmy TECE.

Elegancka czerń z domieszką bieli czy może orzeźwiająca biel złamana czernią? Kształt prostokąta czy koła? Szkło czy stal szlachetna? Dzięki odpowiednio dobranym dodatkom możliwości aranżacji łazienki jest wiele.

Biel i czerń – sprawdzone wzorce

Sekretem udanej aranżacji wnętrz jest ponadczasowość projektu. Tylko od nas zależy, czy wybierzemy wariant bazujący na bieli czy czerni, w którym dominuje szkło lub stal szlachetna. Odpowiednie połączenie formy i treści widoczne w przyciskach firmy TECE pozwoli w efektowny sposób urządzić wnętrze każdej łazienki.

Przycisk spłukujący TECEsquare – czarno na białym

Czerń niezmiennie kojarzy się z minimalizmem i elegancją. Bezsprzecznie kolor ten wprowadza nutę wyrafinowania i charakteru. Przyciski spłukujące TECEsquare, dzięki prostej regularnej linii oraz najwyższej, jakości materiałom pozwolą wyeksponować indywidualny, dekoracyjny styl salonu kąpielowego. Wykonana z czarnego szkła obudowa w połączeniu z dwoma przyciskami w kolorze białym, chrom połysk lub stali szlachetnej szczotkowanej, to rozwiązanie aranżacyjne, które łazienkom zarówno o małym, jak i dużym metrażu oraz stonowanej kolorystyce z pewnością doda charakteru. Dopełnieniem takiego aranżu może być utrzymana w takiej samej tonacji kolorystycznej armatura oraz duże kamienne płyty na posadzce i ścianach.

TECEloop – biel z dodatkiem czerni

Biel z elementami czerni tworzy zdecydowany kontrast – dobry pomysł do nowoczesnej łazienki. Ujęta w ramy śnieżna biel porywa świeżością i ponadczasową wytwornością. Przykuwające uwagę geometryczne kształty, kontrastujące kolory oraz precyzja wykonania widoczne w produktach marki TECE to powrót do klasyki.

Ramka montażowa

Biało-czarne przyciski marki TECE dzięki estetycznej formie i uniwersalnej kolorystyce efektownie prezentują się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak i nowoczesnych, industrialnych. Za sprawą specjalnej ramki montażowej produkty mogą być montowane poprzez wkomponowanie w powierzchnię ściany. Taki charakter instalacji zapewnia swobodną regulację głębokości montażu oraz sprzyja bezproblemowej obsłudze. Nie bez znaczenia jest też fakt, że dzięki dwóm wariantom spłukiwania wody możliwe jest racjonalne użytkowanie wody.

  Nowoczesne płyty gazowe

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.