Strona główna » Płyta gazowa narożna Neptune

Płyta gazowa narożna Neptune

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nikogo nie dziwi już zlewozmywak umieszczony w rogu kuchni. Teraz przyszła kolej na gotowanie w rogu. Firma Franke wprowadza na rynek płytę gazową do zabudowy narożnej.

Projektanci i właściciele kuchni chcą jak najlepiej wykorzystać powierzchnię w rogu zabudowy kuchennej, nie rezygnując jednak z funkcjonalności. Gotowanie w narożniku może być zaskakująco wygodne, pod warunkiem, że wyposażymy kuchnię w odpowiednie sprzęty.
Dlatego firma Franke wprowadziła na rynek płytę gazową zaprojektowaną specjalnie do zabudowy narożnej. Wykonana ze stali szlachetnej płyta Neptune, idealnie komponuje się ze stalowymi okapami narożnymi z oferty Franke.
Płyta gazowa Neptune ma 4 palniki, w tym Trzy Korony czyli wysokiej mocy, potrójny palnik, pozwalający na szybkie przygotowywanie potraw w najwyższych temperaturach. Palniki ułożone są w kształcie litery L, co znacznie uławia dostęp do każdego z nich. Dzięki płycie narożnej zagospodarujemy przestrzeń, która często nie jest funkcjonalnie wykorzystana i zyskamy więcej miejsca na blacie. Jest to niezmiernie ważne szczególnie w małych kuchniach.
Płyta narożna sprawdzi się nie tylko w trudno dostępnych narożnikach w zabudowie kuchennej, ale także na złączeniu blatu w zabudowie z półwyspem kuchennym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zyskujemy także dostęp do palników z drugiej strony.

Specyfikacja techniczna: 
Płyta narożna Neptune FHNE COR 4 3G TC XS C
– cztery palniki gazowe o mocy: 1750, 3800 oraz 5000 W
– palniki żeliwne
– zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętłach
– termoelektryczne zabezpieczenie przeciwypływowe gazu
– wymiary 830×830 mm
– cena 2499 zł

Więcej na www.franke.pl

  Gotowanie na płycie indukcyjnej Franke

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.