Gotowanie na płycie indukcyjnej Franke

Płyta indukcyjna Franke FHFB 905 5I ST nie nagrzewa się, więc resztki jedzenia nie przypalają się i łatwo utrzymać ją w czystości. Jest także bezpieczna,  ponieważ nie występuje ryzyko oparzenia, a dzięki inteligentnemu  systemowi  automatycznego wyłączania, urządzenie samo się wyłączy po upłynięciu określonego czasu od ostatniej operacji. 

Potrawy na płycie indukcyjnej Franke można przygotować w bardzo krótkim czasie lub bardzo powoli, w zależności do potrzeb danego dania. Płyta posiada 9 poziomów regulacji mocy, pozwalających na  optymalne dobranie warunków gotowania do potrawy. Dodatkowe funkcje, takie jak utrzymanie ciepła  i pauza, pozwalają jeszcze lepiej kontrolować gotowanie.
Inną zaletą  płyty indukcyjnej  jest łatwa, intuicyjna, obsługa i precyzja  sterowania. Dzięki  sterowaniu Sliding Touch Control urządzenie natychmiast reaguje na potrzeby, redukując lub zwiększając moc grzania.  Płyta posiada 5 pól w różnych rozmiarach i kształtach. 3 okrągłe pola o średnicy od 14,5 do 26 cm oraz 2 prostokątne o wymiarach 18,4 X 22 cm pozwalają idealnie dopasować pole do rozmiaru i kształtu garnka czy patelni, a szerokość płyty zapewnia wygodną pracę nawet na kilku polach jednocześnie.
Prostokątny kształt płyty stwarza duże możliwości aranżacyjne, a dzięki szlifowanym krawędziom będzie idealnie pasować do każdego rodzaju blatu roboczego.

Cena detaliczna: 5999 zł
Wymiary: 90 X 51 cm

www.franke.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.