Strona główna » Kolorowa łazienka – kolorowe przyciski spłukujące do toalety

Kolorowa łazienka – kolorowe przyciski spłukujące do toalety

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

104 kombinacje kolorystyczne przycisków spłukujących do toalety firmy TECEloop pozwalają z funkcjonalnego detalu, jakim jest spłuczka, uczynić efektowny, elegancki element aranżacji kolorowej łazienki.

Gustownie urządzone łazienki, jasne salony kąpielowe czy też niewielkie toalety mogą zyskać dzięki mocnym akcentom kolorystycznym. Przyciski spłukujące są użytkowym detalem w łazience, jednak można uczynić z nich efektowny szczegół, który przyciąga wzrok formą i kolorem.

Przycisk w 8 kolorach
Przyciski TECEloop są dostępne w 8 uniwersalnych barwach. Do nich dobiera się obudowę, czyli szklaną płytkę. Najbardziej neutralny jest przycisk biały (również w wersji antybakteryjnej), bowiem sprawdzi się w połączeniu z każdym kolorem obudowy. Przyciski w kolorze chrom matowy, chrom połysk oraz stal szlachetna szczotkowana nadają nowoczesnego charakteru szklanym płytkom obudowy. Do wyboru są również przyciski czarne i złote.

Obudowa w 13 kolorach

Obudowa TECEloop jest oferowana w 13 kolorach – od jasnych odcieni: biel, kość słoniowa, srebrno-szary, po ciemne barwy – brąz, szary marmur, niebiesko-szary oraz czerń. Są też intensywne barwy obudowy, jak np. trawiasta bądź miętowa zieleń, rubinowa czerwień, pomarańcz. Obudowy mogą też mieć powierzchnię lustrzaną.
Do eleganckich, klasycznych łazienek polecane jest połączenie przycisku w kolorze złotym z czarną, błyszczącą obudową wykonaną ze szkła. Natomiast zestawienie przycisków ze stali szlachetnej szczotkowanej oraz srebrno-szarej płytki szklanej sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience. W kolorowych łazienkach warto wykorzystać odważne połączenia, jak np. płytka szklana w kolorze intensywnego oranżu bądź trawiastej zieleni, a do nich biały lub czarny przycisk.

Kiedy zmieniamy wystrój i kolorystykę łazienki, możemy również zmienić obudowę przycisku spłukującego TECEloop. Obudowy i przyciski są bowiem sprzedawane oddzielnie. Z przycisków w 8 kolorach oraz płytek w 13 wersjach można stworzyć 104 warianty. Płytki są dostępne w wersji szklanej bądź z tworzywa sztucznego. Przyciski również moga być szklane lub z tworzywa sztucznego.

Szklane przyciski
TECEloop uruchamiające do WC kosztują od 139 zł.
Szklane obudowy o wymiarach 220 (szerokość) x 150 (wysokość) mm
kosztują: płytka szklana, miętowa zieleń 445 zł; pomarańczowa 545 zł; szary marmur 695 zł; lustrzana 545 zł

TECEloop przyciski uruchamiające do WC wykonane z tworzywa sztucznego
kosztują: biały 143 zł; chrom matowy 166 zł; biały antybakteryjny 188 zł.

Zdjęcia
www.tece.pl

  Obudowa wanny - zrób to sam

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.