Strona główna » Sprzątanie – mop parowy

Sprzątanie – mop parowy

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Mop parowy to wielofunkcyjne urządzenie, które za pomocą sprężonej pary czyści i dezynfekuje. Ma różne nakładki do stosowania w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni. Jest lekki, waży ok. 2 kg i jest wygodny w obsłudze. Sprzątanie jest łatwiejsze.

Stosowanie detergentów podczas sprzątania może mieć szkodliwy wpływ na zdrowie i środowisko. Coraz popularniejsze stają się urządzenia umożliwiające ekologiczne czyszczenie różnych powierzchni. Nowy mop parowy MUP-02 firmy MPM, który przy użyciu sprzężonej pary wodnej skutecznie dezynfekuje i czyści zarówno podłogi, jak i szyby, czy fugi, to sposób na wygodne i łatwe sprzątanie, bez konieczności używania chemii.

Jak działa mop parowy
Nowy produkt firmy MPM dzięki temperaturze ponad 100°C, jaka myje, gwarantuje usuwanie nawet uporczywego tłuszczu oraz dokładną dezynfekcję, bez konieczności używania detergentów. Pięć nakładek dołączonych do zestawu, umożliwia czyszczenie każdej, nawet trudno dostępnej przestrzeni. Natomiast specjalna rurka przedłużająca oraz nasadka do czyszczenia podłóg zamienią małe urządzenie w wygodny do obsługi mop parowy, którym bez obaw możemy czyścic laminaty, drewno, marmury, gumy, łupki, ceramikę i podłogi materiałowe. Moc pary można dowolnie regulować w zależności od indywidualnych potrzeb, a prawie 5-metrowy kabel zapewnia wygodne przemieszczanie się wraz z urządzeniem, bez konieczności zmieniania gniazdek.

Mop parowy MUP-02
w całości, po nałożeniu rurki przedłużającej oraz dowolnej nakładki, waży zaledwie ok. 2,15 kg, więc nie wymaga dużego wysiłku, zarówno podczas użytkowania, jak i przenoszenia. Niewielkie gabaryty ułatwiają także jego przechowywanie.

MOP PAROWY MUP-02
Cena: 249 zł

Funkcje:
* Urządzenie do czyszczenia różnych powierzchni sprężoną parą np.:
o Laminowanych
o Podłóg drewnianych
o Marmurowych
o Gumowych
o Łupkowych
o Ceramicznych
o Materiałowych
* Regulacja mocy pary
* Czyści, dezynfekuje i usuwa tłuszcz w temperaturze ponad 100 ?C
* Całkowita wysokość urządzenia 115 cm
* Długość przewodu zasilającego 490 cm
Wyposażenie:
* Rurka przedłużająca (dysza) o długości 67 cm
* Zbiornik na wodę o pojemności 350 ml
* Nakładka z mikrofibry
* Nakładka do czyszczenia podłóg
* Nakładka do czyszczenia szyb
* Nakładka do czyszczenia sprężoną parą
* Nakładka do czyszczenia fug

  Wygodny odkurzacz - zasięg 13 m

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.