Strona główna » Odkurzacze bezprzewodowe akumulatorowe

Odkurzacze bezprzewodowe akumulatorowe

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Odkurzacze akumulatorowe – są wygodne, małe, poręczne, szybko można sprzątnąć podłogę. Mają akumulatory, które ładujemy podłączając zwyczajnie do prądu. Naładowane mogą sprzątać nawet do godziny. Zobaczcie co na rynku, co ile kosztuje i co potrafią te urządzenia.

Szczotki akumulatorowe, ręczne odkurzacze, odkurzacze mające również funkcję mopa…. Wszystkie z akumulatorami, małe, podręczne i poręczne 🙂

Szczotka akumulatorowa

Codziennie mierzysz się z rozsypanym po podłodze piachem lub innym drobnym brudem? Nowoczesna wersja dobrze znanej „Kaśki” – szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™ usprawni sprzątanie. Dzięki nowoczesnej, obracającej się o 360º głowicy szczotki, którą wyposażono w trzy wałki zbierające brud, szybko i wygodnie sprzątniesz każdy zakamarek, zręcznie manewrując między nogami stołu i krzeseł. Ergonomiczny uchwyt o regulowanej długości pomoże dotrzeć do miejsc położonych głęboko pod szafą, kanapą i łóżkiem.

Szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™

Lekka, ważąca mniej niż 1,5 kilograma szczotka akumulatorowa BLACK+DECKER™ jest tak poręczna i wygodna w użyciu, że można nią sprzątać jedną ręką. Została też sprytnie zaprojektowana, tak by nie trzeba było się do niej schylać – do jej uruchamiania i wyłączania użyjesz… stopy, a pojemnik z brudem łatwo opróżnisz bezpośrednio nad koszem, unikając kontaktu z nieczystościami.

Odkurzacze bezworkowe – dobrze wybierz

Zalety szczotek BLACK+DECKER™:
• ergonomiczny uchwyt o regulowanej długości,
• brak kabli,
• obrotowa głowica (360 º) z trzema wałkami,
• do 60 minut ciągłej pracy na baterii – dotyczy modelu PSA215B,
• proste i bezdotykowe opróżnianie pojemnika z odpadkami,
• możliwość sprzątania różnych powierzchni: twardych i miękkich,
• włączanie i wyłączanie stopą,
• stacja ładująca utrzymująca zamiatarkę w pionowej pozycji.

W sprzedaży dostępne są dwa modele szczotki akumulatorowej BLACK+DECKER™: • PSA115B-QS / GB, cena ok. 200 zł; • PSA215B-QS / GB, cena ok. 250 zł

  Roboty sprzątające Roomba

Akumulatorowy, bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopa

Odkurzacz bezprzewodowy czyści i myje podłogi twarde

To model Philips PowerPro Aqua 3w1 – bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopa pozwala w szybki i łatwy sposób uporać się z codziennym bałaganem. To innowacyjne urządzenie umożliwia jednoczesne odkurzanie podłóg i dywanów oraz mycie na mokro zeschniętych plam z podłóg twardych. To dzięki odłączanemu zbiornikowi na wodę. Nakładka myjąca ma przeczepiane na rzepy ściereczki z mikrofibry.

PowerPro Aqua ma także wbudowany odkurzacz ręczny do mebli, który skutecznie odkurzy np. okruchy ze stołu, sierść zwierząt z kanap oraz innych trudno dostępnych miejsc. Odkurzacz bezprzewodowy jest wygodny w użyciu, można po niego sięgnąć w każdej chwili bez konieczności rozkładania i włączania do kontaktu. Akumulator litowo-jonowy 18 V ładuje się 5 godzin, by móc odkurzać bez przerwy 40 minut.
Cena: od 1259 zł

zobacz film z naszego testu odkurzacza bezprzewodowego

Wielozadaniowy odkurzacz akumulatorowy

Odkurzacz Rhapsody marki Hoover ułatwia czyszczenie każdej powierzchni – od podłogi aż po sufit. Wielozadaniowy odkurzacz akumulatorowy łatwo możemy zmienić w odkurzacz ręczny i precyzyjnie wyczyścić każdy zakamarek domu i samochodu.
Mamy 4 możliwości sprzątania: parkietów i podłóg, mebli, wnętrza auta, wszystkiego, co wysoko i daleko.

Hoover Rhapdosy odkurzacz

Technologia Hspin-Core, czyli prostsze opróżnianie i czyszczenie pojemnika – zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, ale są spychane na dół zbiornika. Dzięki temu nie spada siła ssania odkurzacza, filtr się nie zatyka, a opróżnianie jest prostsze. Szczotka elektryczna jest zwrotna i podświetlana.

Akcesoria ułatwiają czyszczenie wszystkich powierzchni: parkietów, posadzek, szafek, sufitów, grzejników i wszystkich najtrudniej dostępnych obszarów. Kółka szczotki elektrycznej z prostym systemem wyjmowania zapewniają przyczepność i ogromne możliwości manewru.

Sprzątanie powyżej podłogi jest łatwiejsze dzięki 4 szczotkom:
2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu – idealna do czyszczenia księgozbiorów;• Mini Turbo – idealna do zbierania sierści zwierząt z delikatnych mebli;• 2w1 duża szczotka do kurzu i mebli – idealna do czyszczenia wszystkich rodzajów mebli w każdym pomieszczeniu;• Szczotka do grzejników – idealna do sprzątania grzejników i nie tylko.
Czyszczenie zasięgowe ułatwia zaś długa (45 cm), łamana przedłużka ze szczotką do kurzu, ssawką do mebli oraz szczelinówką 2w1. Bateria litowa 22 V, ładowana w czasie 5 godzin, umożliwia do 35 minut eksploatacji.

  Koniec MDM-u, czyli jak inaczej sfinansować wkład własny

Może Cię zainteresować: