Strona główna » Roboty sprzątające Roomba

Roboty sprzątające Roomba

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

2 września 2011 r. iRobot Corp. zaprezentował nową serię Roomba® 700 – najsprytniejszy i najefektywniejszy domowy robot sprzątający.

iRobot Roomba przystosowuje się do rodzaju sprzątanej powierzchni. Oprogramowanie
i sensory nowych robotów Roomba monitorują otoczenie 64 razy na sekundę, używając dziesiątek różnych wzorów zachowań, aby upewnić się czy cała przestrzeń jest posprzątana. System wykrywania brudu koncentruje się na obszarach silniej zabrudzonych, włącznie z miejscami pod i wokół mebli oraz powtarza czynność sprzątania w miejscach, które potrzebują intensywniejszego odkurzania.
iRobot sprzedał na świecie blisko 7 mln domowych robotów sprzątających. Szósta generacja iRobota Roomba serii 700 posiada potencjał, który użytkownicy linii mieli możliwość poznać wcześniej i prezentuje nowe innowacje możliwości, które powodują, że robot jest bardziej efektywny i prostszy w użyciu, emanując jednocześnie eleganckim designem.

Najnowszy iRobot Roomba ma trzyczęściowy system czyszczenia oraz nowe rozwiązania zwiększające jego skuteczność:
•    Zaawansowana głowica czyszcząca zwiększyła swoją skuteczność zbierania brudu i kurzu o 20%.
•    Nowy pojemnik  AeroVac™ Series 2 potężnym podciśnieniem maksymalizuje przepływ powietrza przez głowice czyszczące robota Roomba, tak aby wciągać do pojemnika nawet najmniejsze cząstki kurzu i zabrudzeń np. włosy.
•    Podwójny filtr HEPA oczyszcza powietrze z cyrkulujących w pomieszczeniach mieszkalnych drobinek kurzu o wielkości tak małej jak 0,3 mikrona, dzięki czemu powietrze pozostaje czystsze i zdrowsze.
•    Innowacyjny system wykrywania brudu Dirt Detect 2 (dostępny w modelach Roomba 770 i 780) używa czujnika akustycznego do wykrycia drobnego i uporczywego brudu
(jak piasek), oraz czujnika optycznego do wykrywania większych i lżejszych śmieci
 (np. popcorn).
•    System Persistent Pass Cleaning Pattern skupia uwagę robota sprzątającego na miejscach silnie zabrudzonych, które robot czyści kilkakrotnie powtarzanym ruchem do przodu i wstecz.
•    Nowe oprogramowanie do zarządzania zasilaniem iRobota Roomba zwiększa o 50% żywotność baterii, optymalizując liczbę cykli sprzątania.
•    Zderzak robota posiada wbudowany czujnik dotyku, który pozwala jeszcze lepiej zabezpieczyć kolizje ze ścianami i meblami.
•    Dioda wskaźnika zapełnienia pojemnika na brud zapalając się wskazuje użytkownikowi kiedy robot sprzątający powinien zostać opróżniony (w modelach  iRobot Roomba 770 i 780).
•    Zastosowany zamiast przycisków panel dotykowy, pozwala kontrolować i programować pracę iRobota Roomba (dostępny w modelu iRobot Roomba 780).

  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro to niedrogie i skuteczne czyszczenie!

Nowe modele iRobota Roomba serii 700 dostępne w Polsce od września w sklepie internetowym DLF  www.sklep.irobot.pl oraz wybranych sklepach sieciowych i internetowych  w cenach:
iRobot Roomba 770 – 2199 PLN
iRobot Roomba 780 – 2399 PLN

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.