Strona główna » Pralki z funkcją VarioPerfect

Pralki z funkcją VarioPerfect

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pralki marki Bosch są wyposażone w unikalną funkcję VarioPerfect, która pozwala skrócić czas prania w wybranym przez nas programie do 60% lub zredukować zużycie energii nawet o 40%.

Pralki z serii VarioPerfect dostosowują się do rytmu życia użytkowników. Dzięki systemowi VarioPerfect ubrania można wyprać w zależności od potrzeb: bardzo szybko (dzięki opcji TimePerfect), w sposób niezwykle oszczędny, a także przyjazny dla środowiska (opcja EcoPerfect).

Pralki z funkcją VarioPerfect pozwalają na to, by to użytkownik sam dokonał wyboru, w jaki sposób będzie je eksploatował. Funkcja TimePerfect oznacza możliwość skrócenia programu nawet do 60%. Jest to zatem rozwiązanie idealne dla osób żyjących intensywnie, szybko. Z kolei funkcja EcoPerfect pozwala na zredukowanie zużycia energii nawet o 40%, co docenią uzytkownicy, którzy piorą często i ważna jest dla nich ekonomiczności prania, np. rodziny z małymi dziećmi.

Tym, co wyróżnia pralki z funkcją VarioPerfect jest niskie zużycie energii, czyli klasa efektywności energetycznej A+++.
Niektóre modele pralek mają charakterystycznym „wytłoczeniem” na ścianach bocznych obudowy. Dzięki „AntiVibration Design” wibracje w czasie wirowania są skutecznie eliminowane.
Na uwagę zasługują również rozwiązanie AquaStop – elektroniczny system bezpieczeństwa, który gwarantuje pełną ochronę przed zalaniem. Dzięki tej technologii woda nigdy nie wydostaje się na zewnątrz, nawet podczas awarii węża doprowadzającego wodę. W praktyce oznacza to brak konieczności zamykanie dopływu wody. AquaStop objęty jest dożywotnią gwarancją.

Przykłady modeli pralek z funkcją VarioPerfect:
                                                       
Symbol:             WAY32740PL
Efektywność energetyczna:     A+++
Głębokość:             59 cm
Maks. wielkość wsadu:         8 kg
16 automatycznych programów odplamiania
Cena            4319 zł

Symbol:            WAS28743PL
Efektywność energetyczna:    A+++
Głębokość:            59 cm
Mask. wielkość wsadu:        8 kg
Cena                3659 zł

Symbol:            WAS28463PL
Efektywność energetyczna:    A+++
Głębokość:            59 cm
Mask. wielkość wsadu:        8 kg
Cena                3249 zł

www.bosch-home.pl/varioperfect

  Pralka z linii Green Range - superoszczędna

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.