Pralki superoszczędne, klasa A+++

Pralki Green Generation firmy Whirlpool Carisma i Domino charakteryzują się doskonałą wydajnością oraz oszczędnością energii odpowiadającą klasie A+++ (A-30%). To jedne z najbardziej energooszczędnych produktów na rynku w kategorii pralek o pojemności od 5 do 9 kg.

Taka oszczędność energii w pralkach Whirlpool Green Generation została osiągnięta poprzez wydłużenie cyklu prania, zredukowanie obrotów bębna i zużycia wody oraz odpowiednie jej podgrzewanie w czasie cyklu.
„Aby zobrazować oszczędność energii wynikającą z używania pralki o najwyższej klasie energetycznej A+++ (A-30%) przeliczyliśmy ją na czas pracy urządzeń elektrycznych spotykanych w każdym domu, takich jak żarówka czy telewizor. Okazało się, że jeżeli używamy pralki w najwyższej klasie energetycznej o pojemności 9 kg, to po 200 cyklach prania zaoszczędzamy aż 108 kWh .

 • PROGRAM SuperEco – oszczędza do 40% energii przy pełnym załadunku (w porównaniu z pralką klasy A, przy zachowaniu skuteczności prania klasy A).
 • PROGRAM AquaEco – pozwala na zużycie wody na poziomie 19 litrów poprzez znaczą redukcję wody w trakcie płukania.
 • SYSTEM ZARZĄDZANIA DETERGENTEM – podpowiada ile wsypać proszku i gwarantuje do 20% oszczędności środka piorącego w porównaniu z tradycyjną pralką bez sytemu ekologicznego.
 • INTUICYJNY PANEL – pozwala na szybki wybór i dostosowanie paramentów programu bez konieczności zaglądania do instrukcji.

PRALKA Carisma AWOE 8759 Silver
 Klasa efektywności energetycznej A-30%
 Technologia Szósty Zmysł
 Pojemność pralki 8 kg
 Równomierne rozłożenie ładunku w bębnie
 System zarządzania detergentem
 System kontroli piany
 Wymiary (WxSxG) w cm: 85 x 60 x 60
Cena 2299 zł

zdjęcie Whirlpool

0 komentarzy

  Brak komentarzy!

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

  Pozostaw odpowiedź

  Only registered users can comment.