Strona główna » Pralka 33 cm – na 5 kg prania

Pralka 33 cm – na 5 kg prania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Mała, a taka duża – Candy wprowadziła na polski rynek pralkę GRANDO. Wyróżnia się dużą funkcjonalnością, nowoczesnym wyglądem oraz niewielkimi wymiarami.

Głębokość nowej pralki wynosi zaledwie 33 cm. Zmieści się więc w najmniejszych nawet łazienkach. Jednocześnie wypierze 5 kg prania podczas jednego cyklu prania. Specjaliści z firmy Candy optymalnie wykorzystali miejsce dostępne w obudowie i zbiorniku pralki, zmieniając m.in. konstrukcję bębna.

Powiększono go do maksymalnych rozmiarów. Delikatnie stożkowaty kształt bębna oraz zastosowane w nim specjalne przetłoczenia pozytywnie wpływają na efektywność prania. Dzięki tym rozwiązaniom bielizna poddawana jest bardziej intensywnej rotacji, a także właściwe rozkładana wewnątrz bębna, co zwiększa skuteczność usuwania zabrudzeń.

Mniejsze i skuteczniejsze pralki

Kolejną innowacją jest zwiększona liczba otworów w bębnie oraz zmniejszenie ich wielkości. To powoduje automatyczny wzrost ciśnienia przedostającej się przez nie wody oraz detergentów, na skutek czego szybciej przenikają one w głąb włókien.

Tak intensywny przepływ wody pozwala na całkowite usunięcie środków enzymatycznych zarówno z samego bębna, jak i z tkaniny. To bardzo istotne dla osób o delikatnej i wrażliwej skórze lub uczulonych na detergenty.

Pranie pod kontrolą

Precyzyjny i bardzo łatwy w obsłudze elektroniczny dwukierunkowy programator nowej pralki GRANDO, umożliwia wybór programu zaledwie jednym ruchem ręki. Cyfrowy wyświetlacz na bieżąco informuje o aktualnej fazie prania, jego temperaturze oraz czasie pozostałym do zakończenia całego procesu.Pralkę wyposażono w funkcję opóźnienia startu, która pozwala na rozpoczęcie pracy w dogodnym dla nas momencie. Urządzenie daje również możliwość ustawienia cyklu prania w zależności od stopnia zabrudzenia tkaniny.

Za kontrolę parametrów prania takich jak: poziom i pobór wody, temperatury czy obrotów wirówki odpowiada funkcja Fuzzy Logic, która automatycznie dostosowuje je do wagi załadunku.

Program Mix&Wash pozwala na jednoczesne pranie w temperaturze 40°C wszystkich rodzajów tkanin w różnych kolorach, gwarantując doskonały efekt. Pralka Candy GRANDO jest zgodna z klasą energetyczną A+. Funkcja płukania Aqua+ oferuje natomiast dokładne usuwanie pozostałości po środkach piorących z najgłębszych struktur tkaniny.

  Suszarka do ubrań - czy niszczy ubrania?

Pralka Grando kosztuje 1499 zł

Zdjęcia: Candy

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.