Strona główna » Płyty gazowe na czarnym szkle

Płyty gazowe na czarnym szkle

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Czarne szkło, klasyczny design i funkcjonalność to cechy dwóch nowych gazowych płyt grzejnych BEKO. Będą się one doskonale komponować z piekarnikami do zabudowy BEKO w kolorze głębokiej czerni, a także meblami kuchennymi o lakierowanych frontach i nasyconych kolorach.

Dzięki swojej funkcjonalności, stylowi i bezpłatnej 5-letniej gwarancji, ta nowa kolekcja płyt BEKO z pewnością zyska wielu fanów.

Płyty czarne jak winyl

Nowe płyty grzejne HIS 64221 S oraz HIS 64220 S marki BEKO to płyty gazowe wykonane z czarnego szkła. Swoim wzornictwem wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Świetnie wkomponują się w nowoczesne i proste kuchnie, urządzone w białym, czarnym czy czerwonym kolorze. Z drugiej strony ich stylistyka będzie doskonale pasować także do stylu retro.

Top lista… funkcji przyjemnych dla użytkownika

Dobra płyta grzejna gwarantuje szybkie i przyjemne gotowanie. Pod tym względem nowe modele BEKO spełnią oczekiwania użytkowników. Obie płyty posiadają emaliowane ruszty, a znajdujące się od frontu pokrętła są zintegrowane z zapalarkami. Dla bezpieczeństwa produkty zaopatrzone są w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Płyta HIS 64221 S posiada dodatkowo WOK, a więc palnik o większej mocy. Zapewnia on szybkie nagrzewanie potraw i równomierne rozłożenie temperatury wewnątrz postawionego na nim naczynia. Może być używany do duszenia jarzyn i niewielkich kawałków mięsa w wysokiej temperaturze i przez krótki czas. Dzięki takiemu przygotowaniu warzywa będą kruche nie tracąc swych cennych wartości odżywczych.

Użytkownicy płyt grzejnych BEKO docenią również łatwość czyszczenia płyt. Czarne szkło wystarczy przetrzeć miękką szmatką i w kilka chwil będzie znów eleganckie i błyszczące.

Moc… na cztery fajerki

Płyta grzejna HIS 64221 S

– Moc grzejnika 1-WOK (kW) 3,6
– Moc grzejnika 2 (kW) 2,0
– Moc grzejnika 3 (kW) 1,0
– Moc grzejnika 4 (kW) 2,0

  Nowoczesne płyty gazowe

Płyta grzejna HIS 64220 S

– Moc grzejnika 1 (kW) 2,9
– Moc grzejnika 2 (kW) 2,0
– Moc grzejnika 3 (kW) 1,0
– Moc grzejnika 4 (kW) 2,0

Szerokość: 60 cm

Nowe płyty grzejne BEKO będą idealnie pasować do piekarników do zabudowy w kolorze głęebokiej czerni: CIM 300006 TB i CIM 300008 TB.

cena detaliczna płyty grzejnej HIS 64221 S: 999 zł
cena detaliczna płyty grzejnej HIS 64220 S: 899 zł

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.