Piekarnik z… wózkiem

Pieczenie może być teraz naprawdę super łatwe i przyjemne. Piekarniki marki Siemens: HB 434540E, HB 334550, HB 564540E i HB 884570 wyposażone są w wysuwające się wózki Cargo.

Ich konstrukcja gwarantuje stabilność i wyjątkowo łatwy dostęp do potraw. Nie trzeba już sięgać do rozgrzanego wnętrza piekarnika, by sprawdzić, w jakim stanie jest w danym momencie ciasto lub pieczeń. Wystarczy pociągnąć za uchwyt szufladowo otwieranych drzwi, a potrawa sama wyjedzie.

Maksimum bezpieczeństwa
Wózek piekarnika Cargo gwarantuje dłoniom całkowite bezpieczeństwo. Nie trzeba nawet zbliżać ich do gorących elementów urządzenia. Wszystkie modele wyposażono w zabezpieczenie przed uruchomieniem piekarnika przez dzieci, a dzięki funkcji Chłodny Front szyba piekarnika nigdy nie przekracza temperatury 50° C. Nikomu nic się nie stanie nawet w przypadku dotknięcia aktywnego urządzenia.

Zawsze czyste i lśniące
Wszystkie modele piekarników z wózkiem mają wnętrze pokryte emalią titanGlanz, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie kwasów i detergentów. W utrzymaniu urządzenia w idealnym stanie przez długi czas pomaga także system czyszczenia ecoClean, który rozkłada zanieczyszczenia powstające podczas pieczenia i redukuje do minimum nieprzyjemny zapach. Dodatkowo model HB 884570 wyposażony jest w system samoczyszczenia pyrolitycznego activeClean, dzięki któremu raz na parę tygodni do sprzątnięcia pozostaje tylko odrobina łatwego do wymiecenia popiołu. Piekarnik ten wyposażony jest również w zintegrowaną mikrofalę.

Piekarnik HB 334550
–  Piekarnik elektryczny, 8 rodzajów grzania
–  Moc przyłączeniowa: 3,3 kW
–  Precyzyjna regulacja temperatury w zakresie 50-270° C
–  Wielofunkcyjny zegar elektroniczny
–  Szybkie nagrzewanie
–  Temperatura na szybie drzwi piekarnika 50° C
–  Opuszczany grill
–  Oświetlenie piekarnika
–  Duża pojemność piekarnika (65 l)  Cena detaliczna: 2 999 zł

pie
–  Piekarnik Universal PLUS, 8 rodzajów grzania
–  Moc przyłączeniowa: 3,35 kW
–  Automatyka pieczenia – 14 programów automatycznych
–  Regulacja temperatury w zakresie 50-270° C
–  Automatyczne szybkie nagrzewanie
–  Oświetlenie piekarnika
–  Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci
–  Duża pojemność piekarnika (60 l)  Cena detaliczna: 3 499 zł

zdjęcia Siemens

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.