Strona główna » Grillowanie przez cały rok

Grillowanie przez cały rok

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowe urządzenie z linii Domino – grill ceramiczny Lava-Grill pozwala cieszyć się smakiem potraw z grilla o każdej porze roku. To produkt marki Siemens.

Dwa grille w jednym

Lava-Grill jest wyposażony w wyjmowane kamienie wulkaniczne i zbiornik na wodę, co umożliwia grillowanie nad kamieniami lava albo nad zbiornikiem z wodą. Dzięki temu rozwiązaniu każdą potrawę można przygotować na dwa sposoby i zaskoczyć znajomych oryginalnym daniem.

Mięso grillowanie nad kamieniami lava jest zdrowe i wyróżnia się wspaniałym smakiem, natomiast grillowanie nad wodą sprawia, że jest ono soczyste i delikatne. Możliwości, jakie oferuje Lava-Grill powodują, że na pewno przypadnie on do gustu osobom lubiącym kulinarne eksperymenty.

Grill o designie płyty ceramicznej

Podobnie jak pozostałe urządzenia z linii Domino grill Lava-Grill to doskonała propozycja dla indywidualistów. Pozwala on nie tylko grillować, jak i kiedy się chce, ale także nadać kuchni niepowtarzalny charakter. Urządzenie można dowolnie zestawiać zarówno z innymi płytami Domino, jak i płytami pełnowymiarowymi, tworząc oryginalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb kombinacje.

Estetyczny wygląd grilla podkreśla ceramiczna pokrywa do zasłaniania rusztu. Dzięki niej nowoczesne i eleganckie wzornictwo Lava-Grill wyraźnie nawiązuje do designu reszty urządzeń z linii Domino.

Niezależne grzałki

Jak każde urządzenie marki Siemens, Lava-Grill jest bezpieczny i prosty
w obsłudze. Duża żeliwna powierzchnia grillowania zapewnia wyjątkową wygodę pracy. Dwie niezależnie sterowane grzałki sprawiają, że nie trzeba nagrzewać całego rusztu, aby upiec małą porcję kiełbasy czy łososia; wystarczy po prostu uruchomić jedną z grzałek. O pracy urządzenia informują dwie lampki kontrolne, osobna dla każdej grzałki, ostrzegając o gorącej powierzchni rusztu.

Czyszczenie wodą i ogniem

Czyszczenie i konserwacja Lava-Grill jest wyjątkowo łatwe. Ruszt po zdjęciu można umyć pod bieżącą wodą. Z kolei rozgrzewając grzałki do maksimum można bezpiecznie wypalić resztki potraw, które do nich przywarły. Niewiele więcej pracy wymaga usunięcie z wanienki wody lub skapującego do niej tłuszczu – wystarczy otworzyć specjalny kurek i zlać płyn.

  Duży piekarnik - szerokość 90 cm

Płyta Domino z integralnym sterowaniem Lava-Grill ET 510501

Komfort i bezpieczeństwo

  • – Duża żeliwna powierzchnia do grillowania
  • – 2 oddzielne regulowane pola grzewcze
  • – Wanienka ze stali szlachetnej z możliwością użycia kamieni wulkanicznych (lava) lub wody
  • – 2 wskaźniki pracy (lampki kontrolne)
  • – Korek spustowy do tłuszczu/wody

Design

– Pokrywa z płyty ceramicznej
– Szlif z przodu, stalowe listwy po bokach

Moc przyłączeniowa, wymiary i moc pól grzewczych

– Moc przyłączeniowa – 2,8 kW
– P: 1,4 kW
– T: 1,4 kW

Wyposażenie podstawowe

– Kamienie lava

Wyposażenie dodatkowe

– EZ31000 – wymienne kamienie lava
– EZ 394300 – listwa służąca do łączenia płyt Domino lub połączenia z płytami 60/80 cm (szlif z przodu, stalowe listwy po bokach)

Wymiary (S x G x W): 288 x 516 x 44 mm

Cena: 2499 zł

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.