Strona główna » Odkurzacze Rowenta – jedne z najcichszych na rynku

Odkurzacze Rowenta – jedne z najcichszych na rynku

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowe modele odkurzaczy z najcichszej linii Rowenta Silence Force Extreme weszły juz na polski rynek. Odkurzacze Rowenta są wydajne, ciche i ergonomiczne. Spełniają też restrykcyjne unijne wymogi etykiety energetycznej. To w tej chwili jedne z najcichszych odkurzaczy na rynku.

Od 1 września 2014 r. wszystkie odkurzacze będą musiały spełniać nowe wymagania Parlamentu Europejskiego. Pobór mocy nie będzie mógł przekraczać 1600 W, a skuteczność usuwania zabrudzeń powinna wynosić co najmniej 65% (dla dywanu). Nowe przepisy dotyczące etykiety energetycznej  dla odkurzaczy, mają na celu zwiększenie wydajności odkurzania, przy ograniczeniu poboru energii. Wytyczne dotyczące nowej etykiety energetycznej zostały uwzględnione przy konstruowaniu produktów Rowenta Silence Force Extreme. Odkurzacze z tej linii mają moc 1100 W, a efektywność odkurzania identyczną jak odkurzacze o mocy 2200 W. W rezultacie, odkurzacze zużywają o 50% mniej energii, a dzięki bardzo wydajnemu silnikowi, osiągają takie same rezultaty usuwania kurzu i zabrudzeń, jak w przypadku odkurzaczy o większej mocy.

Skuteczność odkurzania
Skuteczność odkurzania to najważniejszy czynnik, który klienci biorą pod uwagę przy wyborze tego rodzaju urządzeń – mówi Marta Liśkiewicz, przedstawiciel marki Rowenta – Odkurzacze z linii Rowenta Silence Force Extreme charakteryzuje 100% efektywności na podłogach twardych oraz 80% skuteczności na dywanach, dzięki czemu doskonale sprawdzają się na wszystkich typach powierzchni.
 
5 razy ciszej
Inżynierowie marki Rowenta skoncentrowali swoje badania na skutecznym wyciszaniu sprzętu. Odkurzacze z najcichszej na rynku linii Rowenta Silence Force Extreme po włączeniu pracują na poziomie 62 dB(A), co jest porównywalne do cichej, spokojnej rozmowy. To praca ponad 5 razy cichsza niż przeciętnego modelu odkurzacza dostępnego na rynku. Właczony odkurzacz nie przeszkadza w rozmowie przez telefon, słuchaniu muzyki czy oglądaniu telewizji. Odkurzając nie musimy zakłócać snu, pracy czy odpoczynku innych domowników.

Dobre filtry

Odkurzacze z linii Rowenta Silence Force Extreme powstały z myślą o miłej domowej atmosferze, o domu, do którego chętnie się wraca i spędza w nim czas. Dlatego produkty w technologii Silence Force Extreme wyposażone są w filtr HEPA 13, który zapewnia 99,95% skuteczności filtracji powietrza. W rezultacie, powietrze, które wydostaje się z odkurzacza jest czystsze nawet od tego, które mamy w pokoju.

  Odkurzacz bezworkowy LG w kwiaty

Wygodnie
Odkurzacze Rowenta Silence Force Extreme to odkurzacze workowe (o pojemności 5 l). Są wyposażone w ergonomiczny uchwyt Ergo Comfort oraz uniwersalną szczotkę Easy Brush, ułatwiającą odkurzanie. Inne  praktyczne i nowoczesne akcesoria to m.in.: Maxi-turboszczotka z funkcją Animal Care Pro, która służy do usuwania sierści i zabrudzeń z dywanów, wykładzin i chodników; ergonomiczny zderzak z systemem Shock Protect, pozwalający zminimalizować uderzenia w meble podczas odkurzania np. pod stołem; zestaw akcesoriów Ergo Comfort Silence czy cicha rura teleskopowa XXL, odpowiadająca użytkownikom o różnym wzroście.

Większy zasięg

Modele Rowenta Silence Force Extreme posiadają 11-metrowy przewód zasilający. Dzięki temu sprzątanie całego mieszkania staje się wygodniejsze, bez potrzeby częstego przepinania kabla z kontaktu do kontaktu.

Modele: SILENCE FORCE EXTREME RO531 i RO5925:
* 1100 W
* 32 kPa
* 46 dm3/s
* 62 dB (A)
* Pojemność worka 5l
* Wskaźnik pełnego worka
* HEPA 13
* Easy Brush TM
* Uchwyt ERGO COMFORT
* Maxi Turboszczotka
* Mini Turboszczotka
* Końcówka do tapicerki
* Szczotka Delta do parkietu
* Końcówka szczelinowa do wszystkich rodzajów podłóg
* Funkcja parkowania w pionie i poziomie

Cena 1099 zł

zdjęcia Rowenta

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.