Strona główna » Pomysł na prezent gwiazdkowy – litery i nie tylko

Pomysł na prezent gwiazdkowy – litery i nie tylko

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pojawiła się nowa polska marka Posterville. Oferuje grafiki ze złotymi myślami po angielsku, a także drewniane litery i napisy. Gotowe i na zamówienie, w różnych kolorach. Dobry pomysł na prezent gwiazdkowy.

Właściciele marki Posterville mówią: „Tworzymy produkty, które sami chcielibyśmy widzieć w swoich wnętrzach. Dziś są to grafiki, drewniane litery i napisy, a na przyszłość planujemy także inne dodatki do wnętrz z charakterem”. To co łączy wszystkie ich produkty to litery, słowa, złote myśli. Inspiracją do plakatów jest codzienne życie, moda, potrzeby ludzi i wszystko co nas otacza. Anna Grams jest także stylistką dlatego plakaty są inspirowane modą. Jej ulubiona grafika to ta z hasłem – Fashion is my drug. Bardzo wielu osobom podoba się prosty plakat z tekstem – Life does not have to be perfect to be wonderful.

W ofercie sklepu posteville.pl każdy klient może zaproponować swoje własne hasło i jego styl graficzny na plakat oraz zamówić napisy według swojego pomysłu. Grafiki, napisy i dekoracyjne drewniane litery Posterville pasują do różnych miejsc w domu: sypialni, biblioteki, salonu, przedpokoju, kuchni i pokoju dziecięcego, dla którego jest przeznaczona specjalna kolekcja.

zdjęcie www.posterville.pl

  Kolorowe naczynia i dodatki kuchenne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.