Strona główna » Dekoracje na Święta – styl skandynawski

Dekoracje na Święta – styl skandynawski

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Dekorowanie mieszkania na Święta czas zacząć. Kto ma jedne z najstarszych tradycji bożonarodzeniowych? Norwegowie. Zobaczmy więc jak wybrać dekoracje na Święta, by w mieszkaniu zapanował styl skandynawski.

Styl skandynawski kojarzy się z uniwersalnością i prostotą. Stonowane barwy stanowią doskonałe uzupełnienie minimalistycznego wystroju i choć dodatki są nieco skromniejsze, całość wygląda bardzo przytulnie. Skandynawowie zachowują umiar również w przypadku dekoracji świątecznych. We wnętrzu dominują skromne, ale gustowne detale, które budują rodzinną atmosferę.

W tym roku Dekoria.pl – producent tekstyliów i dekoracji domowych – wprowadza do sprzedaży kolekcję Christmas, która w dużej mierze nawiązuje do wspomnianego stylu skandynawskiego. Zarówno kolorystyka, jak i design odpowiadają elementom charakterystycznym dla krajów północnej Europy. Linia Christmas, składająca się z trzech grup tkanin – żakardowe w urocze renifery, serca i motywy geometryczne, szaro-czerwone ze świątecznym nadrukiem oraz zdobione złotą bądź srebrną nicią – doskonale zdobi każde pomieszczenie.

Produkty dostępnych w internetowym sklepie www.dekoria.pl

  Planujesz remont domu? Dowiedz się, jak zaoszczędzić

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.