Strona główna » Konkurs „Specjalnie dla Ciebie” rozwiązany!

Konkurs „Specjalnie dla Ciebie” rozwiązany!

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zakończyliśmy kolejny konkurs – "Specjalnie dla Ciebie". Spośród 150 prac wybraliśmy trzy, których autorów nagradzamy upominkami.

Oto lista zwycięzców:

Marta Rudnicka otrzymuje napis ścienny za pracę prostą i słodką. Nie trzeba wielu słów, by wyrazić ciepłe intencje.
Praca: Wybieram kubek 0,4 l z łyżeczką i podgrzewaczem CILIO Mezzo (CI-107036). Ten super podgrzewany kubek kupiłabym dla męża, który wiecznie zagrzebany w papierach zapomina o wypiciu herbaty i zawsze wypija ją zimną. Obdarowując go takim kubkiem pokazałabym jak bardzo mi na nim zależy i jak ciepło o nim myślę w każdej chwili.

Piotr Olszak otrzymuje filiżankę Magic – warto dbać o przyjaciół 🙂
Praca: Wybrałem prezent dla mojego przyjaciela Łukasza, są to "Bujające się szklanki 6 szt. do whiskey 0,2 l Sagaform Bar". Zdecydowałem się na taki prezent gdyż ma on w zwyczaju "przypadkiem" zbijać swoje szklanki do whiskey podczas naszych wieczorów pokera, zwłaszcza gdy przegrywa. Szklanki które zresztą były prezentem ode mnie. Czuję się w obowiązku uzupełnić ich brak, gdyż dźwięk tłuczonego szkła jest już stałą częścią naszego pokera.


Magdalena Lasoń otrzymuje świecznik za ciekawą, zabawną i miłą wypowiedź


Praca: Podwójny wazon na zioła Sagaform Herbs & Spices dla najdroższej teściowej, bo herbs ewidentnie by ją uspokoił, a nikt nie jest tak spice jak ona. Zawsze marzyła o Holandii. W tym wazonie może mieć swoją namiastkę Holandii. Poza tym to dzięki niej poczułam mięte przez rumianek do mojego męża.

Nagrody ufundował sklep www.superwnetrze.pl

  Rośliny w domu; osłonki i donice

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.