Strona główna » Odkurzacz cylindryczny Dyson – stabilny i dokładny

Odkurzacz cylindryczny Dyson – stabilny i dokładny

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

DC37 jest pierwszym cylindrycznym odkurzaczem marki Dyson, w którym zastosowano technologię Ball™ dającą możliwość stabilnych, precyzyjnych manewrów oraz docierania do wszystkich zakamarków domu.

Cylindryczne odkurzacze bywają trudne do prowadzenia.  Nie są stabilne i mają problemy ze zwrotnością, dlatego bardzo często przewracają się na zakrętach i zahaczają o meble. Trudno nad nimi zapanować, ponieważ poruszają się wyłącznie po liniach prostych. W dodatku efektywność ich pracy jest uzależniona od stanu wypełnienia worków i czystości filtrów, przez co nie zawsze pracują z jednakową efektywnością.

Umocowany na gładkiej kuli o osiowym łożysku, DC37 ma niżej środek ciężkości, dlatego łatwiej nim sterować, nie zaczepiając o kanty i nie tracąc sterowności na dywanach o długim włosiu. Odkurzacz jest wyposażony w centralny system sterowania; w omijaniu sof i bezkolizyjnym pokonywaniu ostrych zakrętów pomaga mu przegubowe podwozie i centralnie umiejscowiony punkt obrotowy. Dodatkowo technologia Dyson Radial Root Cyclone™ wyłapuje więcej mikroskopijnych cząsteczek niż jakikolwiek inny odkurzacz cyklonowy.

Technologia silnika Root Cyclone™
Inne odkurzacze są zależne od worków lub filtrów, przez co ich siła ssania maleje. Dyson od momentu wynalezienia technologii cyklonu, czyli od ponad 20 lat, nieustannie ją doskonali. Tor, po którym wędruje powietrze w odkurzaczu został tak wyprofilowany, że sprawniej wyłapuje mikroskopijne cząsteczki brudu
– nawet te o wielkości zaledwie 5 mikronów lub 1/5 000 główki od szpilki.
 
Więcej inteligentnej mocy

Ssawka Musclehead™, w którą wyposażony jest DC37, dostosowuje się do wszystkich rodzajów podłóg. Odkurzacz automatycznie rozpoznaje rodzaj powierzchni i podnosi szczotkę, gdy tylko wyczuje włosie dywanu, a opuszcza ją, gdy napotka na twardą podłogę. Dzięki temu nie musimy zmieniać ssawki czy  przełączać trybu odkurzacza.

DC37 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2199 – 2699 zł
w zależności od modelu.

www.dyson.pl

  Nowe odkurzacze Philips PowerPro - bezworkowe

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.