Strona główna » Trwałe i funkcjonalne zlewozmywaki stalowe Franke

Trwałe i funkcjonalne zlewozmywaki stalowe Franke

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Stal szlachetna od lat wykorzystywana jest przez Franke do produkcji zlewozmywaków kuchennych. Z uwagi na właściwości materiału, zlewozmywaki stalowe cieszą się ogromną popularnością i są najczęściej kupowane na świecie.

Duża wytrzymałość materiału, odporność na wysokie temperatury oraz kwasy i zasady stosowane w gospodarstwach domowych czynią ze stali szlachetnej idealny materiał do wyposażenia kuchennego. Gładką, pozbawioną porów powierzchnię łatwo utrzymać w czystości, dzięki czemu jest higieniczna i nadaje się do kontaktu z żywnością. Zlewozmywaki wykonane ze stali szlachetnej doskonale znoszą nie tylko wysokie i niskie temperatury, ale także gwałtowne zmiany. odporne na uderzenia i zarysowania, zatem nie odkształcą się nawet w przypadku, gdy upadnie na nie ciężkie naczynie.
Stal szlachetna doskonale komponuje się z każdym stylem kuchni. Jej neutralna barwa pasuje do zabudowy kuchennej w każdym kolorze, w każdym wybarwieniu drewna oraz do innych elementów wyposażenia kuchennego oraz sprzętów AGD.

Stalowe zlewozmywaki z fakturą – len lub jedwab

Zlewozmywaki stalowe dostępne są w dwóch wykończeniach powierzchni: len oraz jedwab. Wykończenie jedwabne, niezwykle eleganckie i gładkie to propozycja dla osób poszukujących idealnych rozwiązań. Len, dzięki strukturze przypominającej płótno okaże się łatwy w utrzymaniu czystości – mniej widać na nim osady z wody.
Franke oferuje zarówno proste zlewozmywaki jednokomorowe, idealne do małych mieszkań, jak i modele bardziej rozbudowane i wyposażone w dodatkowe akcesoria. Większość modeli zlewozmywaków Franke można uzupełnić praktycznymi wkładkami ociekowymi, deskami do krojenia oraz systemem relingów.
Wszystkie zlewozmywaki i baterie w ofercie Franke objęte są 15-letnią gwarancją.
www.franke.com

  Gotowanie na płycie indukcyjnej Franke

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.