Strona główna » Granitowe zlewozmywaki

Granitowe zlewy firmy Ferro łączą w sobie estetyczny wygląd i wysokie walory funkcjonalne. Występują w trzech wariantach kolorystycznych: w piaskowym, białym lub grafitowym.

Odporność na wysoką temperaturę, ścieranie, pęknięcia i zabrudzenia to parametry techniczne, które gwarantują długotrwałą eksploatację zlewów zwanych granitowymi.

Z czego są zlewozmywaki granitowe?

Zlewy zwane granitowymi czy kamiennymi są formowane z barwionego kamienia kwarcowego zmieszanego z żywicą i specjalnym utwardzaczem. Zaletą takiej technologii produkcji jest możliwość uzyskania praktycznie dowolnego kształtu, dzięki czemu możemy bez trudu dobrać zlewozmywak odpowiedni do kuchennego blatu. W ofercie są zlewy prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Jak czyścić zlew granitowy

Rodzaje zlewozmywaków granitowych

Występują w wersji jednokomorowej, półtorakomorowej i dwukomorowej. Do każdego dołączony jest praktyczny szablon pozwalający na wycięcie otworów w blacie i syfon ze sterowaniem do automatycznego korka. Takie zlewy są też wyposażone w przelew, który daje bezpieczeństwo użytkowania (nie grozi przelaniem wody poza zlew).

Granitowe zlewozmywaki Ferro dobrze naśladują naturalne barwy granitu i jego jednolitą strukturę. Zachowują wygląd prawdziwego kamienia, a dodatkowo – dzięki gładkiej powierzchni – są przyjemne w dotyku i łatwe do utrzymania w czystości. Wszystkie posiadają 10-letnią gwarancję użytkowania.

Zdjęcia Ferro

  Jaki zlewozmywak będzie dla ciebie najlepszy?

Może Cię zainteresować: