Strona główna » Jak i czym wyczyścić zlewozmywak z Fragranitu?

Jak i czym wyczyścić zlewozmywak z Fragranitu?

przez pytanieomieszkanie
Magiczna Gąbka FRANKE

[paragraph]Najważniejsza zasada w utrzymaniu zlewozmywaka w czystości – systematyczność. Często myty i wycierany do sucha zlewozmywak nie będzie wymagał gruntownego szorowania. Również ten z Fragranitu.[/paragraph]

Na co dzień zlewozmywak z tzw. konglomeratu mineralnego można myć delikatnym płynem – np. płynem do zmywania. Co istotne, by nie powstawały ślady kamienia z wody, zacieki, smugi, najlepiej po zmywaniu czy myciu warzyw wytrzeć zlew do sucha.

Skutecznym rozwiązaniem przy utrzymywaniu czystości wszystkich powierzchni kuchennych, nie tylko zlewozmywaków, jest Magiczna Gąbka Franke, która pojawiła się wśród nowości firmy. Jak „gumka myszka” wyciera wszelkie zabrudzenia powstałe podczas użytkowania urządzeń. Nadaje się także do czyszczenia ścian, podłóg, drzwi, glazury oraz ram okiennych.

[zobaczp]Jak bezpiecznie usunąć kamień z czajnika [/zobaczp]
Dzięki jej specjalnym właściwościom, ze zlewozmywaka fragranitowego łatwo usuniemy nawet metaliczne ślady garnków czy sztućców, a ze ścian ślady kredek, flamastrów, a nawet atramentu. Gąbka nie rysuje powierzchni, zapewnia oszczędność czasu i środków myjących.

[zobaczp] Co to jest fragranit [/zobaczp]
Magiczna Gąbka Franke to również idealne rozwiązanie do regularnego czyszczenia zlewozmywaków ze stali szlachetnej, ceramiki oraz materiału Tectonite®.
Przy użyciu niewielkiej ilości wody z łatwością pozbędziemy się nawet najbardziej uporczywych nieczystości i plam, powstających podczas codziennego korzystania ze sprzętów kuchennych. Wystarczy tylko delikatnie przetrzeć zabrudzone miejsce.
Gąbka kosztuje 4,99 zł; pakiet 3 sztuk: 11,99 zł

więcej na FRANKE.PL

  Zlewy granitowe Deante

Może Cię zainteresować: