Strona główna » AGD w kuchni; promocyjna oferta Franke 2015

AGD w kuchni; promocyjna oferta Franke 2015

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Bateria Franke Masterchef

Firma Franke przygotowała ofertę promocyjną pod hasłem Projekt: Kuchnia doskonała, obejmującą zarówno AGD jak i armaturę, a także sortowniki odpadów, młynki oraz środki czystości.

Do wyboru są zlewozmywaki- w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, wykonane z materiałów takich jak trwały Fragranit+ z technologią Sanitized®, innowacyjny Tectonite® czy klasyczna stal szlachetna.

Ponadto, kupując zlewozmywak z Fragranitu+ otrzymamy gratis Magiczną Gąbkę, która jak „gumka myszka” wyciera zabrudzenia powstałe podczas użytkowania zlewozmywaków. Wystarczy tylko przetrzeć zabrudzone miejsce zwilżoną gąbką.
W ofercie znalazły się również baterie, a wśród nich zarówno znane już modele, jak i nowości: Active, Fluence Pull-Out, Masterchef, Meos Pull-Out czy Sinta.

Wszystkie zlewozmywaki i baterie z oferty objęte są 15-letnią gwarancją.
Kolejną pozycją w projekcie promocyjnym Franke są funkcjonalne, ciche i wydajne okapy. Producent oferuje aż 13 modeli – wyspowych, ściennych, do wbudowania w szafkę oraz szufladowych. W tym segmencie znajdziemy również nowości takie jak okap Evo czy Tunnel LED.

Oferta promocyjna zadowoli też wielbicieli ekorozwiązań, ponieważ obejmuje sortowniki odpadów- Garbo oraz Trolley Vario i młynki do odpadów.

W okazyjnej cenie znajdziemy również wielofunkcyjną pastę Inox do czyszczenia produktów ze stali szlachetnej oraz Magiczną Gąbkę.

Oferta ważna jest od 1 kwietnia 2015 aż do wyczerpania zapasów.
Ceny produktów na zdjęciach:
Bateria Franke Masterchef: 2499 zł; cena promocyjna 1999 zł
Zlewozmywak Maris MRG 611-97 XL: 1399 zł; cena promocyjna 1199 zł
Okap EVO (90cm): 1999 zł; cena promocyjna 1499 zł

Więcej informacji na: www.franke.pl

  Jaki zlewozmywak będzie dla ciebie najlepszy?

Może Cię zainteresować: