Strona główna » Baterie kuchenne i zlewozmywaki – nowości Ferro

Baterie kuchenne i zlewozmywaki – nowości Ferro

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Bateria kuchenna Ferro BAG8

Coś nowego do kuchni – armatura i zlewozmywaki Ferro. Nowoczesne proste formy, oszczędność wody, funkcjonalność.

Do oferty marki Ferro dołączyła atrakcyjna armatura kuchenna. Ratio BTI4 to najnowszy model baterii zlewozmywakowej, który jest przykładem nowoczesnego trendu we współczesnym wzornictwie. Nieco industrialna forma baterii jest rozwiązaniem dla modnego wnętrza kuchni, w którym dominują minimalizm i prostota.

Obrotowa wylewka o długim zasięgu i ciekawej geometrycznej formie gwarantuje komfort spłukiwania. Ergonomiczna, jednouchwytowa rączka zapewnia łatwe ustawienie żądanego strumienia i temperatury wody. Bateria została wyposażona w głowicę ceramiczną, regulator strumienia M24x1 oraz przyłącza elastyczne. Designerska i trwała, pokryta chromem będzie oryginalną ozdobą każdej kuchni. Firma FERRO udziela na baterię 5–letniej gwarancji.

Lepsza bateria jedno- czy dwuuchwytowa do kuchni?

Kolekcja baterii Algeo powiększyła się o dwa modele: baterię zlewozmywakową stojącą BAG4A oraz baterię zlewozmywakową z wyciąganym natryskiem BAG8. Algeo to średniej wielkości baterie o pełnej finezji, aczkolwiek prostej formie. Interesujący motyw klepsydry zastosowany w korpusach oraz rączki uchwytów o idealnie płaskiej powierzchni to charakterystyczne cechy tej linii wzorniczej. Baterie zostały pokryte elegancką chromowaną powłoką. Mają 5-letnią gwarancję.

Zlewozmywaki granitowe – nowy model dwukomorowy BIZZY

Kolekcja zlewozmywaków granitowych marki Ferro wzbogaciła się o model dwukomorowy BIZZY 78×45. Zlewozmywaki o estetycznych, okrągłych komorach są wpuszczane w blat i posiadają przelew. Dostępne w kolorystyce: biel, piasek i grafit. Producent zadbał także o kompleksowość oferty: w zestawie znajduje się syfon ze sterowaniem automatycznego korka oraz szablon do wycinania otworów w blacie. Zlewozmywaki objęte są 10-letnią gwarancją.

Granitowe zlewy są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości, a ich powierzchnia jest przyjemna w dotyku. Zawdzięczają swój piękny, naturalny wygląd oraz walory użytkowe nowoczesnej technologii produkcji. Barwiony kamień kwarcowy, żywica i utwardzacz tworzą specjalną kompozycję odporną na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne.

  Kludi Trendo – smukła, modna, oszczędna bateria

W ofercie FERRO są trzy kolekcje – Kizz, Ozzy i Mezzo, a w nich 6 modeli o kwadratowej, prostokątnej i zbliżonej do kształtu trapezu formie komór oraz zlewozmywaki Bizzy z okrągłą komorą. Szeroki wybór zlewozmywaków jedno, półtorakomorowych i dwukomorowych; w wersji z ociekaczem lub bez; dostępnych w 3 kolorach sprawi, że każdy użytkownik z pewnością znajdzie odpowiedni model dopasowany do własnych potrzeb i estetyki kuchni.

Więcej na www.ferro.pl

Może Cię zainteresować: