Kludi Trendo – smukła, modna, oszczędna bateria

Popularna seria armatury kuchennej Kludi Trendo została poddana restylizacji. Nowe baterie są smuklejsze, bardziej ekonomiczne, jeśli chodzi o zużycie wody, a także dostępne w modnym wykończeniu stal szlachetna.

Premierowa prezentacja nowej wersji KLUDI TRENDO miała miejsce podczas tegorocznych targów ISH we Frankfurcie. W skład serii wchodzi siedem modeli baterii: podstawowy, do bezciśnieniowych urządzeń grzewczych, z przyłączem do pralki lub zmywarki, ze złączem Bajonett, Multi, Multi-Bajonett oraz z wyciąganą rączką natrysku.
Seria KLUDI TRENDO w nowej odsłonie zachowała swoje charakterystyczne wzornictwo, oparte na prostych, zaokrąglonych kształtach, jednak wylewka i uchwyt stały się smuklejsze. To sprawia, że forma baterii jest znacznie nowocześniejsza, szlachetniejsza i elegancka.
Oszczędzanie wody
By uczynić baterie bardziej funkcjonalnymi i efektywnymi w zakresie oszczędzania wody, zastosowano w nich nowy perlator Cascade M24x1.
Wszystkich, którzy w swoich wnętrzach cenią modne wykończenia i nieco industrialne detale, zainteresuje informacja, że aż pięć modeli z serii KLUDI TRENDO dostępnych jest w wersji z powierzchnią stal szlachetna.

Cena od ok. 900 do 1940 zł (w zależności od modelu)

zdjęcia Kludi

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.