Strona główna » Prosta, elegancka, ekologiczna bateria do kuchni

Prosta, elegancka, ekologiczna bateria do kuchni

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ostre krawędzie, zachowane kąty proste, idealna symetria – wszystko to sprawia, że seria baterii kuchennych Primo Deante podoba się nawet najbardziej wymagającym znawcom współczesnego designu.

Armaturę cechuje masywny korpus o wyrazistej linii i dostosowana do niego dźwignia. Produkty z serii Primo posiadają wysokiej klasy perlatory zwane inaczej napowietrzaczami lub aeratorami.
Urządzenie znajduje się na końcu wylewki. Jego unikatowa konstrukcja powoduje napowietrzenie strumienia wody zmieniając jego objętość. Choć strumień wody pozostaje pozornie ten sam, to w rzeczywistości wypływa jej z baterii mniej. Resztę stanowi powietrze. W efekcie pozwala to ograniczyć zużycie wody nawet o 50%. Do oszczędności w produktach Primo przyczyniają się również: mechanizm ograniczający maksymalne ciśnienie wody, blokada otwarcia gorącej wody oraz reduktor wypływu wody montowany w bateriach natryskowych i wannowych.

Baterie Primo posiadają także system antybakteryjny zapobiegający rozwojowi bakterii na sitkach perlatora, co czyni je produktami nie tylko funkcjonalnymi, ale i bezpiecznymi.
Seria ta jest owocem pracy duetu polskich projektantów Pawła Hadriana i Tomasza Gawdzika, którzy zaprojektowali ją na zlecenie oraz według koncepcji ekspertów ds. produktu firmy Deante.

Bateria zlewozmywakowa Deante Primo:
– 7-letnia gwarancja
– mechaniczna regulacja wypływu wody
– blokada otwarcia gorącej wody
Cena brutto: 439 zł

zdjęcie Deante

 

  Nowoczesne baterie kuchenne i łazienkowe

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.