Strona główna » Nowoczesne baterie kuchenne i łazienkowe
Bateria umywalkowa Teka Icon

Nowoczesna łazienka czy kuchnia to także nowoczesne baterie. Piękne formy, niezwykłe linie i kształty. Chromowane, białe, czarne. Firma Teka proponuje baterie nowej generacji, które pomogą urządzić nowoczesną kuchnię i łazienkę.

Nowa seria Baterii ICON obejmuje zarówno modele łazienkowe, jak i kuchenne. Baterie ICON mają nowoczesny design i wysoką jakość wykonania. W perlatorze mają zamontowany system anti-scale zapobiegający osadzaniu się kamienia, dzięki któremu wypływający strumień wody jest bardziej jednolity, cichy i bez rozprysku.

Model kuchenny ma szeroki promień obrotu, co pozwala komfortowo zmywać nawet duże naczynia. Bateria kuchenna jest dostępna w chromie oraz kolorach białym i czarnym.

Jak dbać o baterie

Ceny:
Bateria IC 915 kuchenna chrom 999 zł
Bateria IC 915 kuchenna biała lub czarna 1 199 zł
Bateria umywalkowa Icon 899 zł

W kuchni przede wszystkim zlewozmywak

Zlewozmywak TEKA i-Sink 95 DXI-Sink to zlew niezwykły. Jest połączeniem nowoczesnych technologii oraz ciekawego wzornictwa. Ma elektroniczne sterowanie umieszczone w szklanej powierzchni zlewozmywaka. Dzięki temu można w precyzyjny sposób sterować baterią kuchenną – zarówno temperaturą – 17 ustawień, jak i mocą strumienia wody – 5 poziomów.

Dodatkowo o temperaturze wody informuje kolor panelu sterującego – niebieski oznacza wodę poniżej 34°C, fioletowy 34-40°C, zaś czerwony powyżej 40°C. I-Sink jest wykonany z czarnego hartowanego szkła i może być zamontowany zarówno w standardowym szeregu jak i na wyspie kuchennej. Oprócz praktycznej okrągłej komory umieszczonej centralnie na szklanej powierzchni znajdują się dwa symetryczne ociekacze, które można wykorzystać również jako dodatkowe miejsce do prac kuchennych.

cena: 3 599 zł (zlewozmywak wraz z baterią)

zdjęcia TEKA

  Baterie łazienkowe w jednej serii - Ginger

Może Cię zainteresować: