Strona główna » Skuteczny preparat do usuwania kamienia w umywalek, kabin, wanien

Skuteczny preparat do usuwania kamienia w umywalek, kabin, wanien

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowoczesne środki czyszczące nie tylko szybko likwidują kamień bez rysowania delikatnej powierzchni, ale także zapobiegają jego ponownemu osadzaniu.

HG czysta łazienka – pianka jest przeznaczona do utrzymania czystości we wnętrzach łazienek oraz pielęgnacji urządzeń sanitarnych, narażonych na kamienne osady. Stosowanie produktu jest polecane przy czyszczeniu wykonanych ze szkła kabin prysznicowych i parawanów nawannowych, których ściany szczególnie podatne są na powstawanie zacieków i osadów z mydła, olejków kąpielowych czy szamponów. Preparat HG czysta łazienka – pianka usuwa także zabrudzenia z wanien, brodzików, bidetów, armatury sanitarnej oraz toalet.

Za pomocą rozpylającej końcówki preparat należy nanieść na zabrudzoną powierzchnię i odczekać kilka minut. Następnie czyszczone miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką lub gąbką i dokładnie spłukać czystą wodą. W przypadku bardziej uciążliwych zabrudzeń należy pozostawić środek na czyszczonej powierzchni nieco dłużej. Regularne stosowanie preparatu zapobiega ponownemu osadzaniu się zabrudzeń.

www.hgpolska.pl
HG CZYSTA ŁAZIENKA – PIANKA cena detaliczna: 26,35 zł
zdjęcia HG – wykonane w salonie Cermag

  Dlaczego warto zlecić odbiór mieszkania profesjonaliście?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.