Zasłony sznurkowe na wiosnę i nie tylko

Osobom lubiącym niestandardowe, nowoczesne rozwiązania proponujemy połączenie rolet okiennych z delikatnymi zasłonami sznurkowymi. Wybór kolorów duży…

Delikatne zasłony sznurkowe proponuje m.in. firma Franc Gardiner, producent rolet Lotari i Prakto oraz Dekoria.pl. Jeśli połączymy rolety z zasłonami sznurkowymi, to pierwsze osłonią wnętrze przed nadmiernym słońcem, drugie natomiast będą oryginalną ozdobą przyciągającą wzrok.

Warto dodać, że zasłony sznurkowe można dowolnie upinać, dzięki czemu możliwe jest stworzenie wyjątkowej, indywidualnej aranżacji. Wystarczy odpowiednio dobrana do pomieszczenia kolorystyka i odrobina wyobraźni.
Ceny zależą od wersji zasłony: z koralikami na sznureczkach: 54,99 zł; wersja z węzełkami: 49,99 zł; dwukolorowe 49,99 zł; proste od 39,99 zł ; wymiar: 90 x 240 cm

Zasłony sznurkowe marki Dekoria.pl są dostępne w 19 wersjach – jedno- i dwukolorowe, proste, z węzłami i z koralikami . Sznurki są długie – 240 cm, więc nadają się zarówno do okien balkonowych, jak i mniejszych powierzchni, ponieważ można je dowolnie przycinać. 

Skład:100% poliester; wymiar: 90 x 240 cm
Zasłona jednokolorowa: cena 49,90 zł
Zasłona dwukolorowa:  cena 54,90 zł
Zasłona z węzłami:cena 54,90 zł
Zasłona z koralikami: cena 62,90 zł

Zdjęcia  dekoria.pl oraz e-lotari.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.