Strona głowna Nowości na rynkuLodówki Lodówka side by side TEKA NFE3 650

Lodówka side by side TEKA NFE3 650

przez pytanieomieszkanie
Lodówka side by side TEKA NFE3 650

[paragraph]Choć sukces kulinarny zależy od różnych czynników, jest jeden warunek konieczny, aby przygotowane potrawy były naprawdę smaczne – świeże produkty dobrej jakości. Bez nich nawet największy mistrz niewiele zdziała. Co zrobić, aby mieć zawsze pod ręką zapas świeżych składników? Zainwestować w dużą, dobrą chłodziarko-zamrażarkę, w której będzie można przechowywać wszystko, co może być potrzebne. A może lodówka tzw. side by side?[/paragraph]

Pojemna lodówka side by side

Lodówki side by side, w których chłodziarka i zamrażarka umieszczone są obok siebie, to naprawdę wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w domach, gdzie sporo się gotuje, a zakupy robi się raz w tygodniu. W pojemnej chłodziarce łatwiej jest układać produkty i zachować porządek. Jej wnętrze daje dużo możliwości aranżacji w zależności od potrzeb. Dodatkową zaletą tego typu urządzeń jest duża zamrażarka. Jak wiadomo, mrożenie jest jednym z lepszych sposobów przechowywania żywności. Kto ma pełną zamrażarkę może przez cały rok korzystać z sezonowych owoców, grzybów leśnych czy owoców morza. Przydatny jest także dystrybutor zimnej wody, kostek lodu i kruszonego lodu umieszczony na drzwiach. W model side by side Teka NFE3 650 jest funkcję Ice Off, a więc możliwość wyłączenia kostkarki, jeśli nie chcemy, aby urządzenie pobierało wodę do robienia lodu. Na drzwiach został też umieszczony elektroniczny panel sterujący z wyświetlaczem LCD, dzięki czemu ustawianie poszczególnych funkcji jest proste i intuicyjne.

Lodówka z dobrym klimatem

W dobrej lodówce przechowywane produkty zachowują świeżość przez długi czas. W modelu NFE3 650 system Fuzzy Logic za pomocą specjalnych czujników automatycznie utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz urządzenia niezależnie do zmian temperatury na zewnątrz. Przy ustawieniu na optymalne temperatury, czyli -18°C w zamrażarce i 4°C w chłodziarce, włącza się funkcja Eco, która redukuje zużycie energii elektrycznej. Po dużych zakupach przyda się funkcja szybkiego schładzania, a w przygotowaniu mrożonek pomoże funkcja szybkiego zamrażania. Funkcja No Frost zapobiega osadzaniu się szronu oraz eliminuje wilgoć i przykre zapachy. Powłoka antybakteryjna ze związkami srebra na wewnętrznych ściankach komory zapobiega rozwojowi bakterii, mikroorganizmów oraz nieprzyjemnych zapachów wewnątrz chłodziarki.

  Przenośna lodówka

[zobaczp] To warto wiedzieć o lodówkach [/zobaczp]

W chłodziarko – zamrażarce Teka NFE3 650 oprócz specjalnej powłoki znajdują się 3 dodatkowe systemy antybakteryjne: uszczelki ze środkiem antybakteryjnym, filtr antybakteryjny w przewodzie wentylacyjnym oraz jonizator powietrza. W dolnej części chłodziarki umieszczono zamykaną komorę BIO przeznaczoną do długotrwałego przechowywania świeżych produktów, w której utrzymywana jest stała temperatura bliska 0°C (od 0°C do 3°C). Jeśli lodówka stoi pusta np. podczas wakacji, można skorzystać z funkcji „Holiday”, aby nie marnować energii. Agregat zostaje wyłączony i włącza się jedynie wtedy, gdy temperatura wewnątrz przekroczy 13°C. W ten sposób uzyskuje się pewność, że w urządzeniu nie pojawią się bakterie i brzydki zapach.

TEKA NFE3 650
Klasa efektywności energetycznej A+
Pojemność chłodziarka 353 l, zamrażarka 176 l
Cena 5999 zł

zdjęcia Teka

Może Cię zainteresować: