Strona główna » Czysta woda prosto z kranu; system filtrujący Franke

Czysta woda prosto z kranu; system filtrujący Franke

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
Bateria Franke Atlas clear

System filtrujący Franke Clear Water – czysta i smaczna woda prosto z kranu. W ostatnich latach gruntownie zmodernizowano systemy uzdatniania wody w Polsce. Woda płynąca z wodociągów jest bardzo dobrej jakości, posiada minerały w tym biopierwiastki takie jak wapń i magnez. Mimo zapewnień i ogólnopolskich akcji zachęcających do picia wody prosto z kranu, często nadal boimy się ją pić.

Woda w kranu jest w Polsce bezpieczna i można ją pić prosto z kranu. Jakość wody wodociągowej określa polskie prawo oraz regulacje Unii Europejskiej – jest ona całkowicie bezpieczna. Problem mogą stanowić rury, którymi woda płynie do kranów. To powoduje, że często po prostu nie nadaje się do picia bez uprzedniego zagotowania.

System filtrujący Clear Water

Abyśmy mogli cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu, bez względu na jakość naszych rur, firma Franke proponuje innowacyjny system filtrujący Clear Water. To zintegrowany, zaawansowany technologicznie wkład węglowy z ceramicznym filtrem, który usuwa z wody chlor, osad, rdzę, metale ciężkie, lotne związki organiczne, bakterie i inne zanieczyszczenia. Poprawia także jej smak i zapach.

Kompaktowe rozmiary całego systemu Franke Clear Water powodują, że może być monto­wany w szafce pod zlewozmywakiem. Clear Water wyposażony został w elektroniczny zegar, z wyświetlaczem i sygnalizatorem, który przypomina o konieczności wymiany filtra. Następuje to w zależności od intensywności użytkowania, po 90, 180, 270 lub 360 dniach.

Uzupełnieniem oferty Clear Water są specjalne dwufunkcyjne baterie do podłączenia systemu filtrującego – Franke Eos Clear oraz Atlas Clear, które znakomicie dopełnią strefę zmywania i sprawią, że każdego dnia będziemy mogli pić czystą wodę, doskonałej jakości.

Cena systemu filtrującego Franke Clear Water: ok. 1100 zł
Cena filtra Franke: ok. 550 zł
Cena baterii kuchennej Atlas Clear: 1 199 zł
Cena baterii kuchennej Eos Clear: 1 199 zł

  Lodówki z dodatkami

Więcej informacji o produktach Franke na www.franke.pl

Może Cię zainteresować: