Strona główna » Nowe odkurzacze Philips PowerPro – bezworkowe

Nowe odkurzacze Philips PowerPro – bezworkowe

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Skutecznie odkurzają dzięki temu, że wykorzystuja siłę cyklonu – strumień powietrza jest rozpędzony do 250 km/h. Te łatwe w użyciu odkurzacze, zaprojektowane w oparciu o innowacyjną technologię PowerCyclone firmy Philips efektywniej sprzątają, ale także pomagają pozbywać się powszechnych alergenów, takich jak kurz i sierść zwierząt.

Dzięki wyjątkowo dużej mocy ssania oraz filtrom HEPA (High-Efficiency Particulate Air) odkurzacze bezworkowe zbierają nawet najmniejsze drobiny kurzu, pomagając w usuwaniu alergenów. Zwykle jedyną cyfrą przy odkurzaczu jest moc silnika wyrażona w Watach. Ale to siła ssania jest najważniejsza! Tym większa moc ssania, im większa siła i ilość powietrza przepływająca przez odkurzacz.

Technologia PowerCyclone zapewnia efektywne sprzątanie w dwóch skutecznych krokach:

1) Strumień powietrza rozpędzony z siłą cyklonu do 250 km/h wpływa do komory PowerCyclone, wykorzystując pole wirowe.
2) Odpowiednio wyprofilowana komora cyklonowa, korzystając z siły odśrodkowej wpływa na efektywne oddzielanie się kurzu od powietrza.
Wszystko to powoduje, że moc ssania odkurzacza bezworkowego jest zawsze na wysokim i niezmiennym poziomie.

Ponadto filtr HEPA o dużej powierzchni zapewnia dobrą wydajność filtrowania. W połączeniu z cyklonicznym nadmuchem zapobiega szybkiemu zatykaniu się i daje lepsze i dłuższe filtrowanie, bez utraty mocy ssania odkurzacza. Skutecznie zatrzymuje cząsteczki o mikroskopijnej wielkości tj. pyłki i drobinki kurzu. Zalecany dla alergików, osób z osłabionym systemem odpornościowym oraz dzieci.

Pojemniki na kurz są odpowiednio wyprofilowane, by łatwiej je opróżniać. W odkurzaczach bezworkowych nie ma potrzeby wymieniania worków – kurz zebrany w zbiorniku jest niemal sprasowany, więc można bez problemu wyrzucić go do śmietnika.

Nowe odkurzacze Philips PowerPro Active i PowerPro Compact mają dużą moc ssania. Model PowerPro zbiera o 40 % więcej kurzu niż inne odkurzacze bezworkowe. Każdy model z tej linii oparty jest na zaawansowanej technologii PowerCyclone, co dla użytkowników oznacza po prostu mniej czasu poświęcanego na sprzątanie.

  Odkurzacz bezworkowy - jak dobrze wybrać

Nowe odkurzacze PowerPro Active i PowerPro Compact firmy Philips są dostępne w sprzedaży od marca w rekomendowanych cenach detalicznych:
                                                   
Philips PowerPro Active FC8634/01    619 zł
Philips PowerPro Active FC8632/01    579 zł
Philips PowerPro Compact FC8473/01    449 zł
Philips PowerPro Compact FC8474/01    449 zł
Philips PowerPro FC8761/01        749 zł

www.philips.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.