Strona główna » Lodówka idealna do przechowywania mięsa, ryb, warzyw

Lodówka idealna do przechowywania mięsa, ryb, warzyw

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Lodówka Whirlpool Fresh Control wyposażona w system Activ0° pomaga skuteczniej i dłużej zachować świeżość jedzenia.

Nowa lodówka Whirlpool Fresh Control ma dokładną i stałą kontrolę temperatury oraz poziomu wilgotności w specjalnej komorze. Jedzenie zachowuje smak, wartości odżywcze i atrakcyjny wygląd.
Jest to szczególnie istotne przy przygotowywaniu dań z ryb lub potraw zawierających surowe składniki. Składniki na tatar, marynowane filety rybne, świeże warzywa oraz sałatki owocowe muszą mieć zapewnione specjalne warunki przechowywania. Tylko wtedy zachowamy ich naturalny smak i świeżość.

Technologia Whirlpool Szósty Zmysł Fresh Control gwarantuje utrzymanie wskazanego poziomu wilgotności chłodzenia w całej komorze lodówki. Pozwala to przechowywać jedzenie w do czterech razy dłużej oraz pięciokrotnie szybciej przywrócić jego temperaturę, co potwierdzają testy przeprowadzone przez SLG Prüf .
W lodówce Whirlpool, w szufladzie z systemem Active0° panują idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb w temperaturze 0° C.
W jaki sposób działa system Active0°?
Dzięki przyjaznemu dla użytkownika panelowi sterowania, jedno przyciśnięcie guzika uruchamia specjalny system wentylacji. Sprawia on, że temperatura przechowywania wewnątrz wyznaczonej komory utrzymuje się na poziomie 0° C (-1°C/+2° C), co zapewnia świeżość żywności. Jednocześnie czynnik ten spowalnia rozwój bakterii, które są główną przyczyną psucia się żywności.

Lodówka Whirlpool Szósty Zmysł Fresh Control z systemem Active0° jest dostępna w wersji do zabudowy oraz wolno stojącej.

zdjęcia Whirlpool

  Klasyczna czerń i ultranowoczesna lodówka

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.