Strona główna » Lodówka, która zamawia Ubera? To Samsung Family

Lodówka, która zamawia Ubera? To Samsung Family

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Samsung prezentuje nową generację lodówek Family HubTM. Wśród nowych rozwiązań jest m.in. ekran Family Board, za pomocą którego domownicy będą mogli komunikować się w spersonalizowany sposób.
Co potrafi lodówka Samsung Family HubTM? Na przykład szykując śniadanie dla dzieci, użytkownik może poprosić asystenta głosowego Bixby o podsumowanie najnowszych wiadomości, prognozę pogody czy podanie kursu walut. Wszystko to wyświetli się także na ekranie Family HubTM. Na podstawie identyfikacji głosowej asystent Bixby rozpozna domownika i dopasuje wyświetlane informacje do jego preferencji. Dzięki „rozmowie” z lodówką można bez problemu zamówić Ubera, wyszukać wakacyjne loty czy zaprogramować piekarnik.

Nowy ekran Family Board pełni także funkcję wirtualnej tablicy, do której użytkownicy mogą dodawać notatki, zdjęcia czy rysunki.

Lodówka Samsung Family HubTM

Lodówka Family HubTM została wyposażona w dynamiczny wygaszacz ekranu, który może służyć nie tylko do wyświetlania zdjęć, ważnych informacji czy rodzinnego kalendarza. Może być również centrum rozrywki lub komponować się z kuchennym wystrojem, w zależności od wybranej tapety.

Zdrowsza żywność

Family HubTM to przede wszystkim lodówka, więc przechowywanie żywności jest jej podstawowym zadaniem. Użytkownicy znajdą jednak szereg rozwiązań, dzięki którym codzienne obowiązki będą łatwiejsze.

  • Będąc w sklepie, można „zajrzeć” do lodówki i zobaczyć, jakich produktów brakuje (funkcja View Inside).
  • Można stworzyć listę zakupów czy wprowadzić daty ważności produktów.
  • Opcja Meal Planner ułatwia przygotowywanie smacznych i zdrowych posiłków.
  • Program dostosowuje przepisy do preferencji i potrzeb żywieniowych domowników, uwzględniając produkty znajdujące się w lodówce.

Więcej na temat urządzeń AGD firmy Samsung pod adresem www.samsung.com/pl/

  Made in Poland, czyli dobre polskie wzornictwo do kupienia

Może Cię zainteresować: