Strona główna » Made in Poland, czyli dobre polskie wzornictwo do kupienia

Dobre polskie wzornictwo jest do kupienia w sklepie internetowym Good Inside. Meble, oświetlenie, dywany, ceramika, dodatki oraz własne projekty i meble po renowacji. Wszystko zostało starannie wyselekcjonowane, a najważniejszym kryterium doboru asortymentu jest jakość, niepowtarzalność oraz 100% made in Poland.

Jakie projekty można znaleźć w tym sklepie internetowym? Między innymi stół marki Tabanda, plakaty Sun Patterns, stolik kawowy Mo Woodwork, lampy Kaspa, stojaki marki Bujne…

Stół Maciek – Tabanda

Prosty stylowy stół jadalniany Maciek stylem nawiązuje do lat 60. Jest wycięty z pojedynczego arkusza sklejki, co sprawia, że przy jego powstawaniu praktycznie nie powstają odpady. Stół Maciek marki Tabanda ma wysokość 75 cm i 120 cm średnicy.

Plakat Alges Charm – Sun Patterns

Sun Patterns zrodziło się z miłości do pięknych rzeczy. Wzory na plakatach pochodzą z autentycznych miejsc na mapie świata. Idealnie wpasują się we współczesne wnętrza zarówno w salonie, sypialni jak i kuchni.

Stolik kawowy – Mo Woodwork

Stolik kawowy od Mo Woodwork został stworzony z myślą o meblu uniwersalnym. Jego cechą charakterystyczną są trzy nogi. Charakterystycznie frezowana krawędź blatu i delikatne nogi tworzą zgrabną kombinację. Wykonany w całości litego drewna przy wykorzystaniu tradycyjnych technik stolarskich.

Fotel Jacek po renowacji – Good Inside

Jacek to tapicerowany fotel, wyprodukowany w Zakładach Mebli Giętych w Radomsku. Model ten produkowany był w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Fotel został poddany gruntownej renowacji stolarskiej jak i tapicerskiej. Został obity wysokogatunkową niebieską tkaniną. Wszystko wykonane zostało z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

 

Stojak Bati – BUJNIE

Stojak Bati marki BUJNIE to produkt, który został wykonany ręcznie z twardej stali ciągnionej grubości 6mm. Ponadto jakość powłoki sprawia, że jest odporny na czynniki zewnętrzne oraz zadrapania. Swoją formą nawiązuje do delikatnego i lekkiego motywu motylich skrzydeł. A umieszczone w nim rośliny są idealnie eksponowane dzięki zwężającym się ku górze nogom. Minimalny design stojaka wkomponuję się w każde wnętrze.

  Targi w Mediolanie - świat designu i wyposażenia wnętrz

www.good-inside.com

Może Cię zainteresować: