Strona główna » Klimatyzatory AUX – skuteczne i oszczędne

Klimatyzatory AUX – skuteczne i oszczędne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Klimatyzatory AUX cechuje przede wszystkim wyjątkowy nowoczesny design, wysoka klasa energetyczna, niski poziom hałasu oraz najnowsze rozwiązania technologiczne.

Urządzenia produkowane przez firmę AUX osiągają klasę A+++ potwierdzoną odpowiednią etykietą energetyczną, zgodną z europejskimi wymaganiami. AUX stosuje ekologiczne rozwiązania technologiczne oraz proponuje nowoczesną, ponadczasową stylistykę swoich produktów.

Zaawansowane technologicznie klimatyzatory

AUX specjalizuje się w produkcji urządzeń chłodzących w kilku typach. W portfolio firmy są systemy VRF, klimatyzatory typu Split, urządzenia komercyjne oraz klimatyzatory przenośne.
Jednym z celów producenta jest najwyższy komfort, co sprawia, że użycie klimatyzatora jest proste i przyjemne.

  • Oprócz oczywistej funkcji chłodzenia, w której strumień powietrza może sięgać na odległość do 15 m, klimatyzator może także ogrzewać (zasięgiem strugi powietrza sięga wtedy do 12 m).
  • Ekologicznym atutem urządzeń jest niski pobór prądu! W trybie czuwania urządzenia pobierają tylko 0,5 W, co gwarantuje oszczędność 4-5 W w stosunku do standardowych urządzeń.
  • Jednocześnie urządzenia AUX są bardzo ciche! Dzięki modyfikacji toru przepływu powietrza, zwiększeniu wielkości wentylatora, a także zastosowaniu nowoczesnego silnika została uzyskana wydajniejsza dystrybucja powietrza przy znacznym zmniejszeniu poziomu głośności do 21 dB
  • Klimatyzatory AUX wyposażone są w moduł WiFi, który łącząc się z inteligentnym terminalem, umożliwia sterowanie również z sieci zewnętrznej. Pozwala na zdalną kontrolę, zdalne zgłoszenie usterki czy na sprawdzenie temperatury.

Filtry w klimatyzatorze

W czasach zanieczyszczonego powietrza najważniejszym czynnikiem, decydującym o wyborze klimatyzatora będą dostępne filtry. Urządzenia AUX posiadają filtr wysokiej gęstości, który gwarantuje czystość powietrza oraz zapobiega osadzaniu się cząsteczek kurzu oraz alergenów. Ponadto powłoka filtra ma właściwości antybakteryjne, co ma ogromne znaczenie w przypadku osób zmagających się z alergią.

Generalny importer: Action Energy Sp. z o.o action.energy

Dystrybutor klimatyzatorów AUX – Action Energy jest jednym z liderów w swojej branży. Wielokrotnie doceniany i nagradzany przez magazyny oraz kluby pnie się w branży coraz wyżej wraz produktami marki AUX.
Spółka Action Energy powstała w 2009 roku i poprzez dynamiczny rozwój, aktualnie jest liderem wśród dystrybutorów klimatyzacji na polskim rynku. Firma Action Energy stawia na profesjonalne doradztwo oraz budowanie długotrwałych relacji z klientem dzięki czemu w 2017 roku była jednym z trzech czołowych importerów klimatyzacji do Polski.
Od 2010 roku Action Energy jest również jedynym oficjalnym importerem urządzeń AUX, jednego z największych chińskich producentów klimatyzatorów. Ponad połowa obrotów Action Energy jest związana właśnie z tą marką.
AUX to wiodący producent klimatyzatorów, który poprzez skuteczne rozwiązania dla klimatyzacji, zdobywa serca firm, a także użytkowników domowych. Dzięki swoim rozwiązaniom, firma działająca na rynku od 1986 roku i znajdująca się wśród 500 wiodących chińskich przedsiębiorstw znalazła się wśród czołowych producentów klimatyzatorów na świecie.

  Wybierz dekoracje pod choinkę

Tekst sponsorowany

Może Cię zainteresować: